Aktualności

Bądź na bieżąco z nowymi wydarzeniami i nowościami proponowanymi przez naszą firmę.

Dziękujemy za setki spotkań podczas Warsaw Home 2019

To było najbardziej intensywne i największe wydarzenie targowe, w którym Forner uczestniczył w swej ponad 10-letniej historii. Skala zainteresowania ekspozycją oraz produktami firmy przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Spotkania z klientami biznesowymi, architektami i projektantami oraz odbiorcami finalnymi możemy liczyć w setkach. Przeczytajcie nasze podsumowanie Warsaw Home 2019.

Zobacz

Płyta meblowa Geta – nowa struktura z kolekcji Cleaf

Cleaf Geta – to nowość we włoskiej kolekcji płyt meblowych Forner. Projektanci za wzór dla tej oryginalnej struktury wzięli drewno paulowni – cenionego w meblarstwie surowca. Dekor Cleaf Geta, który swą nazwę zaczerpnął z japońskiej kultury, jest dostępny w aż 6 wybarwieniach.

Zobacz

Płyty meblowe Forner na targach Warsaw Home 2019

Jeśli kochasz nowoczesny design i szukasz produktów do wykorzystania we wnętrzach – blatów, frontów meblowych czy płyt dekoracyjnych – zajrzyj na stoisko Forner w ramach Warsaw Home. To, co zobaczysz na ekspozycji – ultramatowe fronty Velvet, fronty akrylowe, włoskie płyty meblowe Cleaf i cienkie blaty kompaktowe – na pewno nie pozostawią Cię obojętnym.

Zobacz

Pomagamy! Forner biegnie w Poland Business Run 2019

20 pracowników Forner weźmie udział w największej charytatywnej sztafecie w kraju – Poland Business Run 2019. Drużyny pobiegną, by pomóc osobom z niepełnosprawnościami narządów ruchu.

Zobacz

Fronty meblowe Velvet – 7 nowych ultramatowych kolorów

Forner wprowadza do kolekcji ultramatowych płyt meblowych i frontów meblowych VELVET kolejne kolory: ciemny zielony, ceglasty, bordowy, ciemny niebieski, popielaty, brązowy oraz stalowy.

Zobacz

Cienkie blaty kompaktowe – nowe kolory i struktury w kolekcji Forner

Cienkie blaty HPL Compact o grubości zaledwie 1cm z rdzeniem dopasowanym kolorystycznie do powierzchni, to produkt cieszący się wyjątkową popularnością. Forner zdecydował się odświeżyć swoją kolekcję cienkich blatów kompaktowych wprowadzając do oferty nowe kolory i struktury.

Zobacz

Wakacyjne przerwy w pracy i zmiany w kolekcji blatów

Szanowni Klienci, prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przerw w pracy w wakacje, a także ze zmianami w kolekcji cienkich blatów kompaktowych. Szczegóły we wpisie.

Zobacz

Interzum: Forner w gronie topowych producentów płyt meblowych

Udział w międzynarodowych targach Interzum w Kolonii to kolejny konsekwentny krok w rozwoju i umocnienie pozycji firmy Forner jako topowego producenta płyt meblowych na wysoki połysk i głęboki mat. Uczestnicy wydarzenia byli również świadkami premiery nowego produktu Forner – ultramatowych płyt meblowych Velvet.

Zobacz
powrót
powrót