Aktualności

Bądź na bieżąco z nowymi wydarzeniami i nowościami proponowanymi przez naszą firmę.

Cienkie blaty kompaktowe – nowe kolory i struktury w kolekcji Forner

Cienkie blaty HPL Compact o grubości zaledwie 1cm z rdzeniem dopasowanym kolorystycznie do powierzchni, to produkt cieszący się wyjątkową popularnością. Forner zdecydował się odświeżyć swoją kolekcję cienkich blatów kompaktowych wprowadzając do oferty nowe kolory i struktury.

Zobacz

Wakacyjne przerwy w pracy i zmiany w kolekcji blatów

Szanowni Klienci, prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przerw w pracy w wakacje, a także ze zmianami w kolekcji cienkich blatów kompaktowych. Szczegóły we wpisie.

Zobacz

Interzum: Forner w gronie topowych producentów płyt meblowych

Udział w międzynarodowych targach Interzum w Kolonii to kolejny konsekwentny krok w rozwoju i umocnienie pozycji firmy Forner jako topowego producenta płyt meblowych na wysoki połysk i głęboki mat. Uczestnicy wydarzenia byli również świadkami premiery nowego produktu Forner – ultramatowych płyt meblowych Velvet.

Zobacz

Ultramatowe płyty i fronty uwodzące zmysły – Forner Velvet Collection

Nigdy jeszcze powierzchnie płyt i frontów meblowych nie były tak ultramatowe oraz aksamitne – ciepłe i przyjemne w dotyku. Forner prezentuje kolekcję VELVET.

Zobacz

Forner debiutuje na targach Interzum 2019

Forner zaprasza na swoje stoisko (hala: 10.2 / stoisko: E-081) podczas Międzynarodowych Targów Interzum 2019, które odbędą się od 21 do 24 maja w Kolonii.

Zobacz

Nowe kolory akrylowych płyt meblowych na wysoki połysk

Nieoczywista, lekko przygaszona zieleń; subtelny błękit oraz odważny niebieski – oto nowe kolory w kolekcji płyt i frontów meblowych Forner na wysoki połysk.

Zobacz

Szyk i elegancja – kuchnia z frontami Forner na głęboki mat

Klienci są zachwyceni – mówi Dariusz Kujawski, właściciel firmy Blindex Meble z Gniezna, opowiadając nam o swojej ostatniej realizacji, w której do wykonania frontów kuchennych wykorzystał akrylowe płyty meblowe Forner.

Zobacz

Fronty Forner w Aktywnej Kuchni

Aktywna Kuchnia pozwala nie tylko zlecić usługę zaprojektowania przestrzeni oraz mebli, ale także w praktyce sprawdzić zastosowane rozwiązania. W Aktywnej Kuchni wykorzystano m.in. płyty meblowe Sherwood z włoskiej kolekcji Forner & Cleaf.

Zobacz
powrót
Funduzsze Europejskie
powrót