Cleaf Esperia – kolekcja włoskich płyt meblowych Forner Cleaf

Cleaf Esperia, to struktura inspirowana królową lasu – jodłą kalifornijską. Mimo tego że struktura Esperii prezentuje proste sęki drewna, to za sprawą niespotykanej głębi faktury na płycie, daje niezwykle intensywne wrażenia dotykowe i wizualne.

Cleaf Esperia S133
Cleaf Esperia S136

STAN MAGAZYNOWY DLA LINII CLEAF ESPERIA (struktura synchroniczna)

Format płyt: 2800 x 2070 x 18mm (grubość rzeczywista 18,4mm). 
Linia Esperia jest  synchroniczna, co oznacza, że rysunek drewna pokrywa się idealnie z głębokimi i naturalnymi żłobieniami na płycie.
Struktura Esperia jest naniesiona na jedną stronę płyty meblowej. Rewers płyty jest pokryty strukturą Maloja, która również imituje naturalne drewno.

Numer dekoru
Struktura przód / tył

Obrzeże wzdłużne 22/1mm 40/1mm

Obrzeże poprzeczne
22/1mm i 40/1mm

Płyta 18mm

Płyta 8mm

Laminat HPL
3050 x 1300 x 0,8mm

S133 Cleaf Esperia
Esperia / Maloja
X   X    
S136 Cleaf Esperia
Esperia / Maloja
X   X    

 

kierunek obrzeża:
wzdłużne poprzeczne

Dlaczego warto wybrać płytę melaminowaną w strukturze Cleaf Esperia oferowaną przez Forner? Dlatego, że niezwykłe pomieszczenia potrzebują nietuzinkowych rozwiązań. To właśnie one budują atmosferę i nadają aranżacjom charakteru. Niezależnie więc od tego, czy mowa o stylowym wnętrzu prywatnego domu, eleganckiego butiku, sklepu odzieżowego czy jubilerskiego, opłaca się zadbać o odpowiedni dobór materiałów wykończeniowych. Warto więc wybrać, którąś z linii strukturalnych wchodzących, podobnie jak Esperia, w skład kolekcji Forner  Cleaf.