Cleaf Reflex – kolekcja włoskich płyt meblowych Forner Cleaf

Metaliczna struktura płyty Cleaf Reflex powstała w wyniku fascynacji metalami i ciałami niebieskimi. Te dwa bardzo bliskie sobie światy zaowocowały teksturą lśniącą niczym gwiazdozbiory i szczotkowane aluminium w jednym. Cleaf Reflex to elegancki i doskonały wzór, który zachwyci, uwiedzie i nie pozwoli od siebie oderwać wzroku, niczym gwiazdy oglądane w bezchmurną, ciemną noc.

Cleaf Reflex FB63
Cleaf Reflex FB64
Cleaf Reflex FB65

STAN MAGAZYNOWY DLA LINII CLEAF REFLEX

Format płyt: 2800 x 2070 x 18mm (grubość rzeczywista 18,4mm). 
Struktura Reflex jest naniesiona na obie strony płyty. 
Żłobienia  biegną wzdłuż wymiaru  2800mm.

Laminat HPL dostępny na zapytanie.

Numer dekoru
Struktura przód / tył

Obrzeże wzdłużne 22/1mm 40/1mm

Płyta 18mm

Płyta 10mm

FB63
Reflex / Reflex
X X  
FB64
Reflex / Reflex
X X  
FB65
Reflex / Reflex
X X  

 

Reflex to struktura, które wyszły spod ręki projektantów Cleafa. Jest to produkt zaawansowany pod względem technologicznym. Sposób wytwarzania płyt melaminowanych Cleaf jest podobny do produkcji płyt pokrytych filmem melaminowym. Jednak zamiast papieru nasączonego żywicą melaminową, występuje kilka warstw papierów (podobnie jak przy produkcji laminatu HPL) w zależności od głębokości stosowanej struktury. 

Zdjęcia oraz opisy produktów powstały w celu ich lepszego zobrazowania i powinny być traktowane jedynie jako poglądowe. Forner zastrzega sobie prawo do wprowadzania, w dowolnym czasie i bez powiadomienia, wszelkich koniecznych modyfikacji do celów handlowych lub produkcyjnych. Gotowy produkt może mieć różne odcienie od przedstawionego na stronie zdjęcia.