Cleaf Sable – kolekcja włoskich płyt meblowych Forner Cleaf

Szczotkowanie drewna to proces umożliwiający podkreślenie naturalnego rysunku drewna, w tym jego słojów. Projektanci pracujący nad nowymi strukturami płyt meblowych Cleaf celebrują ów temat. Kochają również odkrywać na nowo naturę i wtłaczać ją w nieco współczesne ramy. Stąd płyta meblowa Cleaf Sable, na której powierzchni w bardzo subtelny sposób oddano żłobienia i nieregularne rysy. Dzięki temu „szczotkowana” struktura płyty meblowej Cleaf Sable zbliża się do naturalnego drewna uwodząc zmysły odbiorcy.  

Cleaf Sable LR21
Cleaf Sable LR26
Cleaf Sable LR29
Cleaf Sable LR33
Cleaf Sable LR34
Cleaf Sable LR22

STAN MAGAZYNOWY DLA LINII CLEAF SABLE

Format płyt: 2800 x 2070 x 18mm (grubość rzeczywista 18,7mm). 
Struktura Sable pokrywa obie strony płyty.

Numer dekoru
Struktura przód / tył

Obrzeże 22/1mm 

Obrzeże 40/1mm

Płyta 18mm

Płyta 8mm

Laminat HPL
3050 x 1300 x 0,8mm

LR21 Cleaf Sable
Sable / Sable
X X X    
LR22 Cleaf Sable
Sable / Sable
X X X    
LR26 Cleaf Sable
Sable / Sable
X X X   X* 
LR29 Cleaf Sable
Sable / Sable
X X X    
LR33 Cleaf Sable
Sable / Sable
X X X    
LR34 Cleaf Sable
Sable / Sable
X X X   X* gładki

*Laminat dostępny w strukturze gładkiej (czas realizacji 2 tygodnie)

 

Dekory z serii Forner Cleaf Sable idealnie nadają się do produkcji korpusów i fronty mebli biurowych, jak również do produkcji frontów mebli kuchennych. Cleaf Sable to bowiem struktura, która wyszła spod ręki projektantów Cleafa i jest produktem zaawansowanym pod względem technologicznym. Sposób wytwarzania we włoskiej fabryce płyt melaminowanych Cleaf jest podobny do produkcji płyt pokrytych filmem melaminowym. Zamiast papieru nasączonego żywicą melaminową, występuje kilka warstw papierów - w zależności od głębokości stosowanej struktury. 

Zdjęcia oraz opisy produktów powstały w celu ich lepszego zobrazowania i powinny być traktowane jedynie jako poglądowe. Forner zastrzega sobie prawo do wprowadzania, w dowolnym czasie i bez powiadomienia, wszelkich koniecznych modyfikacji do celów handlowych lub produkcyjnych. Gotowy produkt może mieć różne odcienie od przedstawionego na stronie zdjęcia.