Cleaf Ares – struktura z kolekcji Forner 59’ by Cleaf

Inspirowana surowością industrialnych przestrzeni struktura Ares to idealna esencja współczesnej architektury oraz trendu w projektowaniu wnętrz przy wykorzystaniu ascetycznych materiałów jak np. beton. Szorstkość, którą czujemy dotykając powierzchni płyty, zostaje uwypuklona przez światło, które współgra z surowością płyty dając zaskakujące efekty wizualne.

Cleaf Ares FB11
Cleaf Ares FB03
Cleaf Ares FB44 - nowość
Cleaf Ares FB47

STAN MAGAZYNOWY DLA LINII CLEAF ARES

Format płyt: 2800 x 2070 x 18mm (grubość rzeczywista 18,2mm). 

Struktura Ares jest naniesiona na jedną stronę płyty meblowe. Rewers płyty jest pokryty strukturą imitującą kamień ItalianStone.

Laminaty HPL są dostępne na zapytanie.

Numer dekoru
Struktura przód / tył

Obrzeże 22/1mm

Obrzeże 40/1mm

Płyta 18mm

Płyta 8mm

FB03 Cleaf Ares
Ares / Italian Stone

X X X  

FB11 Cleaf Ares
Ares / Italian Stone

X X X X

FB44 Cleaf Ares
Ares / Italian Stone

X X X  

FB47 Cleaf Ares
Ares / Italian Stone

X X X  

 

 

 

Płyty meblowe Forner Cleaf to produkty, które zachwycają producentów tworzących z nich nowoczesne meble, fronty, szafy przesuwane czy elementy dekoracyjne. Za sprawą opatentowanej technologii produkcji płyt, finalne materiały dają odbiorcy bardzo sugestywne wrażenia wizualne i dotykowe. Struktura Ares, to podobnie jak i pozostałe produkty firmowane logiem Forner i Cleaf, to innowacyjne materiały, zachwycające odbiorców i wpisujące się, a niejednokrotnie wyprzedzające aktualne trendy. W skrócie, Forner 59’ by Cleaf to kolekcja dla profesjonalistów

Zdjęcia oraz opisy produktów powstały w celu ich lepszego zobrazowania i powinny być traktowane jedynie jako poglądowe. Forner zastrzega sobie prawo do wprowadzania, w dowolnym czasie i bez powiadomienia, wszelkich koniecznych modyfikacji do celów handlowych lub produkcyjnych. Gotowy produkt może mieć różne odcienie od przedstawionego na stronie zdjęcia.