Cleaf Azimut – struktura z kolekcji Forner 59’ by Cleaf

Struktura płyty Azimut jest inspirowana żywą teksturą długowiecznego drzewa - Cedru, na którym czas pozostawił swój znak, niczym zmarszczki.  Długie słoje drewna poddane procesowi piaskowania powierzchni w połączeniu z głęboką strukturą są świadectwem minionych czasów przez co wnoszą do współczesnych wnętrz ciepło i kojącą atmosferę. Za sprawą pełnej synchronizacji słoju ze strukturą, mamy do czynienia z idealnym produktem do zastosowań dekoracyjnych. 

Cleaf Azimut S025
Cleaf Azimut S026

STAN MAGAZYNOWY DLA LINII CLEAF AZIMUT (struktura synchroniczna)

Format płyt: 2800 x 2070 x 18mm (grubość rzeczywista 18,4mm).
Linia Azimut jest  synchroniczna, co oznacza, że rysunek drewna pokrywa się idealnie z głębokimi i naturalnymi żłobieniami na płycie. Rewers płyty jest w strukturze gładkiej.

Laminaty HPL dostępne na zapytanie.

Numer dekoru
Struktura przód / tył

Obrzeże wzdłużne 22/1mm 40/1mm

Obrzeże poprzeczne
22/1mm i 40/1mm

Płyta 18mm

Płyta 8mm

S025
Azimut / Seta
X   X  

 

kierunek obrzeża:
wzdłużne poprzeczne

Forner 59' by Cleaf, do której należy linia strukturalna Azimut, to kolekcja płyt melaminowanych kierowana do producentów tworzących nowoczesne meble, fronty, szafy przesuwane czy elementy dekoracyjne. Cechą charakterystyczną płyt o włoskim rodowodzie są bardzo głębokie i wyszukane struktury powierzchni, które dają zarówno wzrokowy, jak i fizyczny efekt. Tak wyrazistych struktur nikt w Polsce ani w krajach ościennych nie produkuje. Kolekcja Forner 59' by Cleaf jest olbrzymim krokiem w stronę nowoczesnego designu. Powłoka warstwy dekoracyjnej płyt meblowych Forner Cleaf jest twardsza i bardziej odporna na zarysowania od tradycyjnych płyt laminowanych. Dzięki temu oferowane przez Fornera płyty meblowe są też bardziej odporne na wilgoć i z powodzeniem mogą być stosowane w kuchni czy łazience. 

Zdjęcia oraz opisy produktów powstały w celu ich lepszego zobrazowania i powinny być traktowane jedynie jako poglądowe. Forner zastrzega sobie prawo do wprowadzania, w dowolnym czasie i bez powiadomienia, wszelkich koniecznych modyfikacji do celów handlowych lub produkcyjnych. Gotowy produkt może mieć różne odcienie od przedstawionego na stronie zdjęcia.