Cleaf Concreta – kolekcja włoskich płyt meblowych Forner Cleaf

Cleaf Concreta – przyjemnie chropowata powierzchnia

Płyta meblowa Cleaf Concreta to reinterpretacja motywu cementowej powierzchni, a jej drobna struktura jest w dotyku przyjemnie chropowata. Będąc jednocześnie surową i ciepłą, Concreta idealnie wpisze się w industrialne, przemysłowe przestrzenie, ale także umożliwi stworzenie kameralnych i gościnnych wnętrz.

Cleaf Concreta z kolekcji włoskich płyt meblowych Fornera jest dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych. Cleaf Concreta FB50 ma ocień biało-szary i sprawia wrażenie jakbyśmy spoglądali na dopiero co ukończoną przez profesjonalistę ścianę. Jasno-szary kolor w połączeniu z chropowatą powierzchnią sprawdzi się idealnie np. jako element dekoracyjny we wnętrzach typu lofty, ale subtelna szarość w zestawieniu z kolorami drewnianymi to także doskonały pomysł na stworzenie unikalnych mebli.

Natomiast Cleaf Concreta FB67 to cementowa ściana w odmianie szaro-niebieskiej, w której wprawne oko doszuka się jeszcze motywu stali. Eleganckie odcienie, które są wariacją koloru, metalu, cementu i struktury, podkreślają niezwykłą moc i charakter tego dekoru.

Cleaf Concreta FB50 - włoskie płyty meblowe Forner
Cleaf Concreta FB67 - włoskie płyty meblowe Forner

STAN MAGAZYNOWY DLA LINII CLEAF CONCRETA

Format płyt: 2800 x 2070 x 18mm (grubość rzeczywista 18,7mm).
Struktura Concreta jest naniesiona na jedną stronę płyty meblowej. Rewers płyty jest pokryty strukturą Maloja.

Laminaty HPL dostępne na zapytanie.

Numer dekoru
Struktura przód / tył

Obrzeże 22/1mm 40/1mm

Obrzeże 40/1mm

Płyta 18mm

Płyta 8mm

FB50 Cleaf Concreta
Concreta / Maloja
X X X  
FB67 Cleaf Concreta
Concreta / Maloja
X X X  

 

Co wyróżnia włoskie płyty laminowane Cleaf z kolekcji Forner?

To, co wyróżnia włoskie płyty melaminowane Cleaf z kolekcji Forner to: niespotykany design, najgłębsze struktury na rynku, mała powtarzalność wzoru na płycie, opatentowana technologia produkcji oraz możliwość zastosowania również na powierzchniach poziomych (meble biurowe).

Warto również zwrócić uwagę nie tylko na wizualne aspekty włoskich płyt meblowych Cleaf. Płyta laminowana Cleaf jest produkowana w następujący sposób: W trakcie produkcji warstwa dekoracyjna jest rozgrzewana do około 250 stopni Celsjusza. Następuje wtedy uformowanie powierzchni poprzez prasowanie specjalnymi matrycami. Następnie płyta jest wystudzana, co hartuje twardą powłokę struktury zaprojektowanej przez designerów Cleafa. Znaczna grubość warstwy dekoracyjnej pozwala na uformowanie głębszych niż standardowe i naturalnie wyglądających struktur powierzchni. Jest także barierą dla ewentualnej wilgoci kuchennej i łazienkowej oraz bardziej odpornym materiałem na zarysowania.

Do płyt Fornera z kolekcji Cleaf oferujemy obrzeża strukturyzowane od tego samego producenta, a także laminaty HPL odpowiadające dekorom płyt. Wszystkie dekory posiadamy na stanie magazynowym, więc kolekcja włoskich płyt meblowych jest dostępna od ręki.

Poza sprzedażą płyt meblowych z kolekcji Forner by Cleaf, na bazie włoskich płyt meblowych Cleaf wykonujemy również fronty meblowe. Używamy tylko najlepszych maszyn i kleju PUR, aby finalnemu klientowi dostarczyć wysokogatunkowe włoskie fronty, które będą służyć przez lata.