Cleaf Engadina – struktura z kolekcji Forner 59’ by Cleaf

Engadina to nowy dekor wzorowany na słojach piaskowanego drewna sosnowego. Połączenie miłego duszy retro stylu z wyrafinowaną, niezwykle głęboką strukturą, która niemal idealnie odwzorowuje naturalne drewno, jest kwintesencją filozofii charakteryzującej włoską fabrykę Cleaf.  Jej wyznacznik to opracowywanie na nowo tradycyjnych wzorów. Projektanci Cleafa spoglądają ze współczesnej perspektywy na znane od pokoleń materiały i nadają im nowoczesny sznyt.

Cleaf Engadina S060
Cleaf Engadina S061
Cleaf Engadina S062

STAN MAGAZYNOWY DLA LINII CLEAF ENGADINA (struktura synchroniczna)

Format płyt: 2800 x 2070 x 18mm (grubość rzeczywista 18,6mm). 
Linia Engadina jest  synchroniczna, co oznacza, że rysunek drewna pokrywa się idealnie z głębokimi i naturalnymi żłobieniami na płycie.
Struktura Engadina jest naniesiona na jedną stronę płyty. Rewers płyty jest pokryty strukturą Maloja, która również imituje naturalne drewno.

Numer dekoru
Struktura przód / tył

Obrzeże wzdłużne 22/1mm 40/1mm

Obrzeże poprzeczne
22/1mm i 40/1mm

Płyta 18mm

Płyta 8mm

Laminat HPL
3050 x 1300 x 0,8mm

S060 Cleaf 
Engadina / Maloja
X   X    
S061 Cleaf
Engadina / Maloja
X   X    
S062 Cleaf
Engadina / Maloja
X   X    

 

kierunek obrzeża:
wzdłużne poprzeczne

 

Dlaczego warto wybrać strukturę Cleaf Engadina oferowaną przez Forner? Dlatego, że niezwykłe pomieszczenia potrzebują nietuzinkowych rozwiązań. To właśnie one budują atmosferę i nadają aranżacjom charakteru. Niezależnie więc od tego, czy mowa o stylowym wnętrzu prywatnego domu, eleganckiego butiku, sklepu odzieżowego czy jubilerskiego, opłaca się zadbać o odpowiedni dobór materiałów wykończeniowych. Warto więc wybrać, którąś z linii strukturalnych wchodzących, podobnie jak Engadina, w skład kolekcji Forner 59, by Cleaf. Opatentowana technologia produkcji płyt Cleaf powoduje, że finalne materiały dają odbiorcy niezwykłe wrażenia wizualne i dotykowe.