Cleaf Matrix – struktura z kolekcji Forner 59’ by Cleaf

Struktura Matrix to zaawansowany technicznie produkt. Powstał w wyniku długich prac badawczo-rozwojowych, których myślą przewodnią była chęć połączenia nowoczesnych rozwiązań technologicznych z dbałością o detale, jaką charakteryzuje się rzemieślniczy pietyzm. Matrix to owoc nowoczesnego designu - zachowuje idealną równowagę pomiędzy estetyką i funkcjonalnością, pomiędzy współcześnie stosowanymi materiałami, a naturą. Wyrafinowana i głęboka struktura powierzchni przebiega wzdłuż płyty kontrastując z jej dekorem, co zachwyca nawet bardzo wymagającego odbiorcę. Płyta Matrix doskonale wpisuje się w trendy współczesnego designu.

Cleaf Matrix LG23
Cleaf Matrix LG99
Cleaf Matrix LK48
Cleaf Matrix LM62
Cleaf Matrix LM63
Cleaf Matrix LM64

STAN MAGAZYNOWY DLA LINII CLEAF MATRIX

Format płyt: 2800 x 2070 x 18mm (grubość rzeczywista 18,4mm).
Struktura matrix jest naniesiona na obie strony płyty meblowej.

Laminat HPL dostępny na zamowienie.

Numer dekoru
Struktura przód / tył

Obrzeże wzdłużne 22/1mm 40/1mm

Obrzeże poprzeczne
22/1mm i 40/1mm

Płyta 18mm

Płyta 8mm

LM62 Cleaf
Matrix / Matrix
X   X  
LM63 Cleaf
Matrix / Matrix
X   X  
LM 64 Cleaf
Matrix / Matrix
X   X  
LK48 Cleaf
Matrix / Matrix
X X X  
LG23 Cleaf
Matrix / Matrix
X X X  
LG99 Cleaf
Matrix / Matrix
X X X  

 

 

kierunek obrzeża:
wzdłużne poprzeczne

 

Producenci mebli, frontów czy elementów dekoracyjnych do eleganckich wnętrz, a przede wszystkim ci, którzy stawiają na produkcję nietuzinkowych mebli, przejawiają ogromne zainteresowanie płytami meblowymi wchodzącymi w skład kolekcji Forner 59’ by Cleaf – struktury Smart, Surf, Penelope czy Cleaf Matrix ugruntowały już swoją pozycję na rynku. A wszystko to ze względu na oryginalność produktów. Forner nie boi się wprowadzać nowatorskich rozwiązań. Klienci mają już dość monotonii. Struktura Matrix, to podobnie jak i pozostałe produkty firmowane logiem Forner i Cleaf, to innowacyjne materiały, zachwycające odbiorców i wpisujące się, a niejednokrotnie wyprzedzające aktualne trendy.

Zdjęcia oraz opisy produktów powstały w celu ich lepszego zobrazowania i powinny być traktowane jedynie jako poglądowe. Forner zastrzega sobie prawo do wprowadzania, w dowolnym czasie i bez powiadomienia, wszelkich koniecznych modyfikacji do celów handlowych lub produkcyjnych. Gotowy produkt może mieć różne odcienie od przedstawionego na stronie zdjęcia.