Cleaf Millennium– struktura z kolekcji Forner 59’ by Cleaf

Inspirowana miękkim drewnem szczotkowanej Czerwonej Sosny, płyta Millennium ma niespotykaną na polskim rynku grubą strukturę pięknie załamującą światło. Nieprzewidywalny niczym płomienie układ słojów w połączeniu z nowatorską strukturą daje niesamowity efekt 3d, a z pozoru banalna biała czy czarna płyta zyskuje wiele odcieni. Kontrasty te powodują, że płyta Millennium wnosi nową jakość na rynek materiałów dekoracyjnych.

Cleaf Millennium B011
Cleaf Millennium S082
Cleaf Millennium S083
Cleaf Millennium u129

STAN MAGAZYNOWY DLA LINII CLEAF MILLENNIUM (struktura synchroniczna)

Format płyt: 2800 x 2070 x 18mm (grubość rzeczywista 18,8mm).
Linia Millennium jest synchroniczna, co oznacza, że rysunek drewna pokrywa się idealnie z głębokimi i naturalnymi żłobieniami na płycie.
Struktura Millenium jest naniesiona na dwie strony płyty meblowej.

Laminat HPL dostępny na zamówienie.

Numer dekoru
Struktura przód / tył

Obrzeże wzdłużne 22/1mm 40/1mm

Obrzeże poprzeczne
22/1mm i 40/1mm

Płyta 18mm

Płyta 8mm

B011 Cleaf
Millennium / Millennium
X   X  
U129 Cleaf
Millennium / Millennium
X   X  
S082 Cleaf
Millennium / Millennium
X   X  
S083 Cleaf
Millennium / Millennium
X   X  

 

 

kierunek obrzeża:
wzdłużne poprzeczne

Płyty Cleaf proponowane przez Forner to krok w stronę nowoczesnego designu. W przypadku linii strukturalnej Millennium, inspiracją dla projektantów był wzór „szczotkowanego” drewna sosnowego. Płyta melaminowana Cleaf Millennium to doskonały produkt dla osób, które cenią połączenie stylu retro z nowoczesną estetyką. Jak przekonuje Forner, meble seryjne popadają w niełaskę, a indywidualne produkty są coraz bardziej doceniane. Nawet duże firmy, produkujące do tej pory masowo, decydują się na coraz krótsze serie mebli. To korzystne dla klientów, a Forner stawiając na unikalne produkty, wyróżnia się na tle konkurencji i cały czas się rozwija.

Zdjęcia oraz opisy produktów powstały w celu ich lepszego zobrazowania i powinny być traktowane jedynie jako poglądowe. Forner zastrzega sobie prawo do wprowadzania, w dowolnym czasie i bez powiadomienia, wszelkich koniecznych modyfikacji do celów handlowych lub produkcyjnych. Gotowy produkt może mieć różne odcienie od przedstawionego na stronie zdjęcia.