Cleaf Mosaico – kolekcja włoskich płyt meblowych Forner Cleaf

Cleaf Mosaico – pleciony wzór znany ze skórzanej torebki

A teraz przenieśmy się na chwilę do słonecznej Italii. Podróż po butikach, ekskluzywne zakupy, luksus bijący z każdej ze sklepowych witryn i niespieszny spacer z lodami po placu, w którego centrum stoi Katedra Narodzin św. Marii. Pierwszy z kobiecych atrybutów, jaki przychodzi do głowy, kiedy myślimy o wizycie w Mediolanie, to skórzana torebka z bardzo charakterystycznym plecionym wzorem.

Projektanci włoskiej fabryki płyt meblowych Cleaf z powodzeniem na nowo odkrywają dla świata materiałów meblarskich klasyczne trendy i wzory znane ze świata mody. To właśnie ów wzór – sznur kwadratów – tak charakterystyczny dla klasycznych skórzanych torebek stał się inspiracją do stworzenia struktury powierzchni widocznej na płycie meblowej Cleaf Mosaico.

Płyta meblowa w strukturze Mosaico FB45 podkreśli indywidualny styl i prestiż. Jak dobra torebka sprawdzi się zarówno w codziennych stylizacjach, czyli np. biurowych wnętrzach, jak i w wnętrzach kojarzonych z wytworną biznesową kolacją. 

Po wprowadzeniu do oferty trzech nowych struktur Cleaf Mosaico, Cleaf Concreta oraz Cleaf Talco, kolekcja włoskich płyt melaminowanych liczy blisko 90 dekorów w 23 różnych strukturach powierzchni.

Cleaf Mosaico FB45 - włoskie płyty meblowe Forner

STAN MAGAZYNOWY DLA LINII CLEAF MOSAICO

Format płyt: 2800 x 2070 x 18mm (grubość rzeczywista 18,6mm).
Struktura Talco jest naniesiona na jedną stronę płyty meblowe. Rewers płyty jest pokryty strukturą Seta.

Laminaty HPL dostępne na zapytanie.

Numer dekoru
Struktura przód / tył

Obrzeże 22/1mm

Obrzeże 40/1mm

Płyta 18mm

Płyta 8mm

FB45 Cleaf Mosaico 
Mosaico / Seta
X X X  

 

 

Gdzie można zastosować melaminowane płyty meblowe Forner z kolekcji Cleaf?

- fronty meblowe, w tym fronty kuchenne

- meble łazienkowe; meble biurowe; elementy drzwi przesuwnych

- salony i sypialnie

- powierzchnie pionowe (jako okładziny ścienne)

- elementy dekoracyjne

Zdjęcia oraz opisy produktów powstały w celu ich lepszego zobrazowania i powinny być traktowane jedynie jako poglądowe. Forner zastrzega sobie prawo do wprowadzania, w dowolnym czasie i bez powiadomienia, wszelkich koniecznych modyfikacji do celów handlowych lub produkcyjnych. Gotowy produkt może mieć różne odcienie od przedstawionego na stronie zdjęcia.