Cleaf Nadir – struktura z kolekcji Forner 59’ by Cleaf

Niespotykana dotąd kreatywność z jaką projektanci Cleafa połączyli ze sobą geometryczne kształty, dała niebywały efekt w postaci struktury Nadir. Na powierzchni płyty długie rzędy drobnych, wypukłych kwadratów, krzyżują się z kolumnami tych samych figur geometrycznych. Choć z pozoru zarówno kwadraty, jak i koncepcja ich rozkładu wydają się banalnie, to jednak głębokość struktury oraz sposób, w jaki płyta mieni się w świetle, potrafi uwieść wszystkie zmysły odbiorcy.

Cleaf Nadir FA68
Cleaf Nadir FA97
Cleaf Nadir FA98
Cleaf Nadir FB05
Cleaf Nadir FB07
Cleaf Nadir FB10
Cleaf Nadir FB15
Cleaf Nadir LN01
Cleaf Nadir UA99
Cleaf Nadir FA80
Cleaf Nadir FB08
Cleaf Nadir D026

STAN MAGAZYNOWY DLA LINII CLEAF NADIR

Format płyt: 2800 x 2070 x 18mm (grubość rzeczywista 18,5mm).
Struktura Nadir jest naniesiona na obie strony płyty. Jedynie rewers UA99 jest pokryty strukturą Seta.

Laminaty HPL dostępne na zapytanie.

 

Numer dekoru
Struktura przód / tył

Obrzeże 22/1mm

Obrzeże 40/1mm

Płyta 18mm

Płyta 8mm

FA68 Cleaf Nadir X x X  
FA97 Cleaf Nadir X X X  
FA98 Cleaf Nadir X X X  
FB05 Cleaf Nadir X X X  
FB07 Cleaf Nadir X X X  
FB10 Cleaf Nadir X X X  
FB15 Cleaf Nadir X X X  
UA99 Cleaf Nadir X X X  
LN01 Cleaf Nadir X X X  
FA80 Cleaf Nadir X X X  
FB08 Cleaf Nadir X X X  

 

 

Producenci mebli czy szaf przesuwanych mogą przebierać w oferowanych przez Fornera nowoczesnych produktach. Kolekcja Cleaf to m.in. struktura Nadir, dekor wyróżniony podczas Interzum, targach produktów dla przemysłu meblarskiego. Jak produkowane są płyty z kolekcji Cleaf oferowanej przez Forner? W trakcie produkcji warstwa dekoracyjna jest rozgrzewana do około 250 stopni Celsjusza. Następuje wtedy uformowanie powierzchni poprzez prasowanie specjalnymi matrycami. Następnie płyta jest wystudzana, co hartuje twardą powłokę struktury zaprojektowanej przez designerów Cleafa. Znaczna grubość warstwy dekoracyjnej pozwala na uformowanie głębszych niż standardowe i naturalnie wyglądających struktur powierzchni. Jest także barierą dla ewentualnej wilgoci kuchennej i łazienkowej oraz bardziej odpornym materiałem na zarysowania.

Zdjęcia oraz opisy produktów powstały w celu ich lepszego zobrazowania i powinny być traktowane jedynie jako poglądowe. Forner zastrzega sobie prawo do wprowadzania, w dowolnym czasie i bez powiadomienia, wszelkich koniecznych modyfikacji do celów handlowych lub produkcyjnych. Gotowy produkt może mieć różne odcienie od przedstawionego na stronie zdjęcia.