Cleaf Pembroke – struktura z kolekcji Forner 59’ by Cleaf

Wzór płyty Pembroke to wynik nieustających poszukiwań inspiracji w naturze. Powierzchnię, która jest wariacją nt. postarzanego dębu, zaprojektowano w taki sposób, by przez liczne detale charakterystyczne naturze - słoje czy sęki - była dla odbiorcy jeszcze bardziej intrygująca. Struktura jest zsynchronizowana z rysunkiem drewna, a za sprawą opatentowanej przez Cleafa technologii produkcji, dostarcza wielowymiarowych doznań wynikających z interakcji pomiędzy światłem a płytą.

Cleaf Pembroke S120
Cleaf Pembroke S122
Cleaf Pembroke S126
Cleaf Pembroke S128
Cleaf Pembroke S119 – struktura z kolekcji Forner by Cleaf

STAN MAGAZYNOWY DLA LINII CLEAF PEMBROKE (struktura synchroniczna)

Format płyt: 2800 x 2070 x 18mm (grubość rzeczywista 18,6mm).
Linia Pembroke jest  synchroniczna, co oznacza, że rysunek drewna pokrywa się idealnie z głębokimi  i naturalnymi żłobieniami na płycie.
Struktura Pembroke jest naniesiona na jedną stronę płyty meblowej. Rewers płyty jest pokryty strukturą Maloja imitującą również naturalne drewno.

Laminat HPL dostępny na zamówienie.

Numer dekoru
Struktura przód / tył

Obrzeże 22/1mm 

Obrzeże 40/1mm

Płyta 18mm

Płyta 8mm

S120 Cleaf
Pembroke / Maloja
X X X  
S122 Cleaf
Pembroke / Maloja
X X X  
S126 Cleaf
Pembroke / Maloja
X X X  
S128 Cleaf
Pembroke / Maloja
X X X  
S119 Cleaf
Pembroke / Maloja
X X X  

 

Płyta Pembroke z kolekcji Cleaf to wariacja nt. dębu, który został postarzony, co uwypukliło piękno drewna. Poza cechą charakterystyczną, wyróżniającą produkty Fornera na tle konkurencji, czyli bardzo głębokimi strukturami powierzchni, warto również zwrócić uwagę na możliwość bardzo szerokiego zastosowania płyt TSS Cleaf, w tym linii strukturalnej Pembroke. Z powodzeniem można je wykorzystać czy to w produkcji frontów meblowych, szaf przesuwanych, elementów dekoracyjnych czy też jako komponentów do produkcji niesztampowych mebli hotelowych, mebli biurowych, czy wyposażenia wszelkiej maści miejsc użyteczności publicznej.

Zdjęcia oraz opisy produktów powstały w celu ich lepszego zobrazowania i powinny być traktowane jedynie jako poglądowe. Forner zastrzega sobie prawo do wprowadzania, w dowolnym czasie i bez powiadomienia, wszelkich koniecznych modyfikacji do celów handlowych lub produkcyjnych. Gotowy produkt może mieć różne odcienie od przedstawionego na stronie zdjęcia.