płyty i fronty meblowe Cleaf

Forner proponuje unikalną kolekcję płyt laminowanych o bardzo głębokich strukturach powierzchni – włoskie płyty meblowe Cleaf. Składa się na nią blisko 90 dekorów podzielonych na 24 struktury powierzchni.

Opatentowana technologia

Technologia produkcji płyt melaminowanych Cleaf jest opatentowana, co sprawia, że do finalnego odbiorcy dociera produkt dający sugestywne wrażenie wizualne i dotykowe.

Płyty meblowe Cleaf – kolekcja Forner

Zapoznaj się z największą ofertą płyt meblowych Cleaf w Polsce. Forner jest oficjalnym dystrybutorem Cleafa w naszym kraju od 2007 r.

Płyty meblowe Cleaf – nowości w ofercie Forner

W tym roku Forner poszerzył kolekcję włoskich płyt meblowych Cleaf o trzy nowe struktury powierzchni. Cleaf Talco, Cleaf Concreta i Cleaf Mosaico to zaskakujące i niespotykane na polskim rynku wzory, które odzwierciedlają najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz dając finalnemu odbiorcy sugestywne wrażenie wizualne i dotykowe. Zobacz, jak prezentują się kolory i struktury nowych dekorów w naszej kolekcji włoskich płyt meblowych.

Walizka Forner & Cleaf – wzornik włoskich płyt meblowych

Wzornik Moody – włoskie płyty meblowe Cleaf

Opatentowana technologia produkcji płyt melaminowanych z Forner & Cleaf

To, co charakteryzuje płyty Forner Cleaf to niezwykle głębokie i wyszukane struktury powierzchni, dające zarówno wzrokowy, jak i fizyczny efekt. Kolekcja włoskich płyt meblowych Cleaf proponowana przez Forner to bardzo duży krok w kierunku nowoczesnego designu. Technologia produkcji płyt melaminowanych Cleaf jest opatentowana, co sprawia, że do finalnego odbiorcy dociera produkt dający sugestywne wrażenie wizualne i dotykowe. Ale nie tylko. Cechują go również praktyczne zalety – warstwa dekoracyjna płyt meblowych  Cleaf jest twardsza i bardziej odporna na zarysowania od tradycyjnych płyt laminowanych. Stąd oferowane przez Forner płyty meblowe są bardziej odporne na wilgoć i z powodzeniem mogą być stosowane w kuchniach czy łazienkach. Duża grubość warstwy dekoracyjnej daje też możliwość uformowania głębszych niż standardowe i naturalnie wyglądających struktur powierzchni.

Unikalne włoskie fronty od Forner

Na bazie płyt Cleaf Forner produkuje fronty proste. Format zamawianych frontów może być dowolny w grubości 18 mm. Fronty włoskie są wykonane z innowacyjnych płyt, które wyróżniają się niespotykanymi na polskim rynku bardzo głębokimi i nietuzinkowymi strukturami powierzchni. Ich atutem jest także to, że doskonale imitują naturalne drewno i są jednocześnie wolne od charakteryzujących je niestabilności jak paczenie, wysuszanie czy prężenie.

Nowoczesny proces technologiczny

Największy polski producent płyt w wysokim połysku i frontów meblowych Cleaf, posiada jedną z najnowocześniejszych w kraju linii do produkcji, która zapewnia bardzo duże moce przerobowe. Markowa prasa pracująca w trybie przelotowym pozwala Fornerowi uzyskać dużą wydajność. Do produkcji Forner używa tylko najlepszych komponentów, w tym kleju PUR, co przekłada się na najwyższą jakość finalnego produktu.

Forner to gwarancja najwyższej jakości

Firma produkcyjno-handlowa Forner posiada w swej ofercie także materiały specjalistyczne: płyty wiórowe i MDF wilgocio- i ognioodporne, a także blaty z nowoczesnego tworzywa Naturalia.

Cleaf CCube – wizyta w showroomie Cleafa

CLEAF przestrzeń i struktura

Katalog – Cleaf przestrzeń i struktura – zawiera zdjęcia, opisy produktów oraz stany magazynowe kolekcji płyt meblowych laminowanych Cleaf oraz wysokopołyskowych płyt Fornerlux.

powrót
Funduzsze Europejskie
powrót