Cleaf Primofiore – struktura z kolekcji Forner 59’ by Cleaf

Płyta Primofiore jest wzorowana na naturalniej skórze. Projektanci odpowiedzialni za ten wzór zadbali o najmniejszy nawet detal. Dlatego też niespotykanie głęboką strukturę podkreśla miękka, jedwabista powierzchnia płyty, co w niezwykły sposób oddziałuje na nasz zmysł wzroku i dotyku. Primofiore jest idealnym synonimem naturalnego piękna.

Cleaf Primofiore FB31
Cleaf Primofiore FB33
Cleaf Primofiore FB34
Cleaf Primofiore UA73
Cleaf Primofiore UA97

STAN MAGAZYNOWY DLA LINII CLEAF PRIMOFIORE

Format płyt : 2800 x 2070 x 18mm (grubość rzeczywista 18,2mm). 

Laminat HPL dostępny na zapytanie.

Numer dekoru
Struktura przód / tył

Obrzeże 22/1mm

Obrzeże 40/1mm

Płyta 18mm

Płyta 8mm

FB31 Cleaf
Primofiore / Primofiore

X X X  

FB33 Cleaf
Primofiore / Primofiore

X X X  

FB44 Cleaf
Primofiore / Primofiore

X X X  

UA73 Cleaf
Primofiore / Primofiore

X X X  

UA97 Cleaf
Primofiore / Primofiore

X X X  

 

 

Kolekcja Forner 59' by Cleaf kierowana jest do producentów tworzących nowoczesne, odznaczające się niespotykanymi walorami wizualnymi fronty, szafy przesuwne czy meble. Cechą charakterystyczną kolekcji płyt z włoskim rodowodem są bardzo głębokie i wyszukane struktury powierzchni. W Polsce żaden z producentów płyt nie oferuje takich rozwiązań. Wchodząca w skład Kolekcji Forner 59' by Cleaf linia strukturalna Primofiore może okazać się hitem w 2016 r. Płyta melaminowana wzorowana na naturalniej skórze jest dostępna w trzech dekorach - czarnym, białym oraz popielatym. Projektanci odpowiedzialni za ten wzór zadbali o najmniejszy nawet detal. - Zdecydowaliśmy się wprowadzić Primofiore do naszej kolekcji, ponieważ jest dla nas idealnym synonimem naturalnego piękna - podkreślają właściciele Fornera. 

Zdjęcia oraz opisy produktów powstały w celu ich lepszego zobrazowania i powinny być traktowane jedynie jako poglądowe. Forner zastrzega sobie prawo do wprowadzania, w dowolnym czasie i bez powiadomienia, wszelkich koniecznych modyfikacji do celów handlowych lub produkcyjnych. Gotowy produkt może mieć różne odcienie od przedstawionego na stronie zdjęcia.