Cleaf Shamal – struktura z kolekcji Forner 59’ by Cleaf

Silna i zmysłowa, dająca jasny sygnał o dominującej osobowości - taka jest płyta Shamal. Płyta, której projektanci inspirowali się gorącym, suchym i często gwałtownym wiatrem występującym w rejonach Półwyspu Arabskiego. Przez swe niespotykane geometryczne kształty podkreślone bardzo głęboką strukturą, Shamal bezdyskusyjnie zajął miejsce we współczesnej historii designu, jako topowy produkt, który nie tyle można, co należy wykorzystać w eleganckich i szlachetnie urządzonych wnętrzach. 

Cleaf Shamal UA94

STAN MAGAZYNOWY DLA LINII CLEAF SHAMAL

Format płyt: 2800 x 2070 x 18mm (grubość rzeczywista 19,2mm).
Struktura Shamal jest naniesiona na jedną stronę płyty. Rewers płyty jest pokryty strukturą gładką.

Laminat HPL dostępny na zapytanie.

Numer dekoru
Struktura przód / tył

Obrzeże wzdłużne 22/1mm 40/1mm

Obrzeże poprzeczne
22/1mm i 40/1mm

Płyta 18mm

Płyta 8mm

UA94 Cleaf
Shamal / Seta
X   X  

 

kierunek obrzeża:
wzdłużne poprzeczne

 

Oprócz wysokich walorów estetycznych, płyta Cleaf w strukturze Shamal, podobnie jak inne z oferowanej przez Forner kolekcji 59' by Cleaf, maja także praktyczne zalety - powłoka warstwy dekoracyjnej jest twardsza – a przez to lepsza od „zwykłych” płyt laminowanych. Dzięki znacznej grubości warstwy dekoracyjnej pozwala nie tylko na uformowanie głębszych niż standardowe i naturalnie wyglądających struktur powierzchni ale jest także barierą dla ewentualnej wilgoci kuchennej i łazienkowej oraz bardziej odpornym materiałem na zarysowania.

Zdjęcia oraz opisy produktów powstały w celu ich lepszego zobrazowania i powinny być traktowane jedynie jako poglądowe. Forner zastrzega sobie prawo do wprowadzania, w dowolnym czasie i bez powiadomienia, wszelkich koniecznych modyfikacji do celów handlowych lub produkcyjnych. Gotowy produkt może mieć różne odcienie od przedstawionego na stronie zdjęcia.