Cleaf Smart – struktura z kolekcji Forner 59’ by Cleaf

Smart to zawansowany technologicznie produkt, owoc nieustannych poszukiwań projektantów Cleafa. Z szacunkiem dla naturalnych materiałów i z pietyzmem charakterystycznym dla rzemieślniczej produkcji starych mistrzów, włoscy designerzy wykorzystują nowoczesne technologie, by tworzyć struktury wnoszące emocje do najnowocześniejszych wnętrz. Dotykając powierzchni płyty Smart mamy wrażenie użycia materiału tekstylnego, choć to laminat. Sztuką nie jest bowiem „namalowanie” na płycie jakiegoś wzoru. Jest nią stworzenie materiału, którego „naturalność” będzie odczuwalna dla dotykającego.

Cleaf Smart LG06
Cleaf Smart UA08
Cleaf Smart UA59

STAN MAGAZYNOWY DLA LINII CLEAF SMART

Format płyt: 2800 x 2070 x 18mm (grubość rzeczywista 18,4mm). 
Struktura Smart jest naniesiona na obie strony płyty. 
Żłobienia  biegną wzdłuż wymiaru  2070mm, co jest rzadkością w polskiej ofercie producentów płyt.

Laminat HPL dostępny na zapytanie.

Numer dekoru
Struktura przód / tył

Obrzeże wzdłużne 22/1mm 40/1mm

Obrzeże poprzeczne
22/1mm i 40/1mm

Płyta 18mm

Płyta 10mm

LG06 Cleaf
Smart / Smart
X X X X
UA08 Cleaf
Smart / Smart
X X X X
UA59 Cleaf
Smart / Smart
X X   X
kierunek obrzeża:
wzdłużne poprzeczne

 

Smart czy Penelope to struktury, które wyszły spod ręki projektantów Cleafa. Jest to produkt zaawansowany pod względem technologicznym. Sposób wytwarzania płyt melaminowanych Cleaf jest podobny do produkcji płyt pokrytych filmem melaminowym. Jednak zamiast papieru nasączonego żywicą melaminową, występuje kilka warstw papierów (podobnie jak przy produkcji laminatu HPL) w zależności od głębokości stosowanej struktury. Elegancja i lekkość wyrafinowanych tekstur powoduje, że głównym przeznaczeniem płyt Forner Cleaf Smart jest produkcja frontów mebli  kuchennych.

Zdjęcia oraz opisy produktów powstały w celu ich lepszego zobrazowania i powinny być traktowane jedynie jako poglądowe. Forner zastrzega sobie prawo do wprowadzania, w dowolnym czasie i bez powiadomienia, wszelkich koniecznych modyfikacji do celów handlowych lub produkcyjnych. Gotowy produkt może mieć różne odcienie od przedstawionego na stronie zdjęcia.