Cleaf Surf – struktura z kolekcji Forner 59’ by Cleaf

Delikatne kształty umieszczone na powierzchni płyty nadają jej elegancję i rytm, a jednocześnie zawsze zaskakują nienachalną grą światłocieni. Relaksujące, dyskretnie dźwięczne fale płyty Surf to doskonałe tło inspirowane cyklem natury. Wzór powstał jako efekt pracy zespołu Cleafa pod kierownictwem zaproszonego na tę okoliczność znanego projektanta Carlo Colombo. Efektem nietypowego spotkania grona profesjonalistów jest prawdziwy majstersztyk - bardzo głęboka, a jednocześnie miękka struktura stworzona ze szczególną dbałością o detale. Surf to zasłużony laureat prestiżowej nagrody „Interzum inteligent material& design”

Cleaf Surf B011
Cleaf Surf U129
Cleaf Surf UA08

STAN MAGAZYNOWY DLA LINII CLEAF SURF

Format płyt: 2800 x 2070 x 18mm (grubość rzeczywista 19,2mm). 
Struktura Surf jest naniesiona na jedną stronę płyty. Rewers płyty jest pokryty strukturą gładką. 
Fale Surfa biegną wzdłuż wymiaru 2070mm, co jest rzadkością w ofercie polskich producentów. Pozwala to na zastosowanie wysokich elementów (do 2800) ze strukturą w poziomie (np. szafy z drzwiami przesuwanymi).

Laminat HPL dostępny na zapytanie.

Numer dekoru
Struktura przód / tył

Obrzeże wzdłużne 22/1mm 40/1mm

Obrzeże poprzeczne
22/1mm i 40/1mm

Płyta 18mm

Płyta 8mm

B011 Cleaf
Surf / Seta
gładkie   X  
U129 Cleaf
Surf / Seta
gładkie   X  
UA08 Cleaf
Surf / Seta
gładkie   X  

 

kierunek obrzeża:
wzdłużne poprzeczne

Szafy przesuwane z wypełnieniem z płyty Cleaf wyglądają bardzo ekskluzywnie. Uwagę zwracają bardzo głębokie struktury powierzchni, które tworzą na meblu zachwycającą  grę świateł. Struktura Cleaf Surf w kształcie fali upodobały sobie firmy wiodące prym na rynku systemów do szaf przesuwnych. Kolekcja płyt Cleaf, której oficjalnym dystrybutorem w Polsce jest Forner, jest już doskonale znana na polskim rynku i cieszy się sporą popularnością. Elegancja i lekkość wyrafinowanych tekstur powoduje, że producenci wykorzystują płyty Forner Cleaf m.in.  jako wypełnienia szaf przesuwnych.

Zdjęcia oraz opisy produktów powstały w celu ich lepszego zobrazowania i powinny być traktowane jedynie jako poglądowe. Forner zastrzega sobie prawo do wprowadzania, w dowolnym czasie i bez powiadomienia, wszelkich koniecznych modyfikacji do celów handlowych lub produkcyjnych. Gotowy produkt może mieć różne odcienie od przedstawionego na stronie zdjęcia.