Cleaf Talco – kolekcja włoskich płyt meblowych Forner Cleaf

Cleaf Talco krystaliczny, jasny marmur na płycie meblowej

Zacznijmy od płyty Cleaf Talco. Struktura włoskiej płyty meblowej Cleaf Talco jest niezwykle miękka i jedwabista, a punktem wyjścia do jej opracowania był kamień mydlany (soapstone). Struktura Talco ma ultra matowe wykończenie, co odzwierciedla najnowsze trendy w projektowaniu dając finalnemu odbiorcy sugestywne wrażenie wizualne i dotykowe.

„Pokrycie” powierzchni płyty meblowej kamienną strukturą może wydawać się zbytnią ekstrawagancją i bardzo odważnym ruchem. Jednak spoglądając do wnętrz, w których zastosowano płyty meblowe Cleafa w strukturze Talco okazuje się, że jest to bardzo uniwersalny dekor. Odcień kolorystyczny Cleaf Talco FB79 z oferty Fornera przypomina krystaliczny, jasny marmur, dzięki czemu płyta meblowa Talco sprawdzi się doskonale we wszystkich przestrzeniach. Zarówno w nowoczesnych – w połączeniu ze szkłem, czy metalami, czy w pomieszczeniach o skandynawskim stylu – nieco ascetycznych jeśli chodzi o formę i kolory, ale również we wnętrzach, gdzie zastosowane zostaną wzory imitujące naturalne, ciepłe drewno.

- Biorąc pod uwagę, że w kolekcji włoskich płyt meblowych Cleaf mamy wzory nie tylko o drewnianym, rustykalnym charakterze, ale także struktury metaliczne, które z powodzeniem wykorzystamy jako korpusy mebli, fronty czy na powierzchnie pionowe w postaci okładzin ściennych, okazuje się, że propozycje kamiennych struktur wpisują się w spójną wizję, która przyświeca projektantom Cleafa – zapewnić architektom i projektantom możliwie duże spektrum wyboru palety wzorniczej przy zachowaniu zalet związanych z zastosowaniem płyty meblowej – wyjaśnia Sebastian Bartkowiak, prezes Fornera, który jest oficjalnym dystrybutorem Cleaf w Polsce.

Cleaf Talco FB79 - włoskie płyty meblowe Forner

STAN MAGAZYNOWY DLA LINII CLEAF TALCO

Format płyt: 2800 x 2070 x 18mm (grubość rzeczywista 18,1mm).
Struktura Talco jest naniesiona na jedną stronę płyty meblowe. Rewers płyty jest pokryty strukturą Seta.

Laminaty HPL dostępne na zapytanie.

Numer dekoru
Struktura przód / tył

Obrzeże 22/1mm 

Obrzeże 40/1mm

Płyta 18mm

Płyta 8mm

FB79 Cleaf Talco 
Talco / Seta
X X X  

 

 

Gdzie można zastosować melaminowane płyty meblowe Forner z kolekcji Cleaf?

- fronty meblowe, w tym fronty kuchenne

- meble łazienkowe; meble biurowe; elementy drzwi przesuwnych

- salony i sypialnie

- powierzchnie pionowe (jako okładziny ścienne)

- elementy dekoracyjne

Zdjęcia oraz opisy produktów powstały w celu ich lepszego zobrazowania i powinny być traktowane jedynie jako poglądowe. Forner zastrzega sobie prawo do wprowadzania, w dowolnym czasie i bez powiadomienia, wszelkich koniecznych modyfikacji do celów handlowych lub produkcyjnych. Gotowy produkt może mieć różne odcienie od przedstawionego na stronie zdjęcia.