Cleaf Tranche – struktura z kolekcji Forner 59’ by Cleaf

Wzór i struktura przetartego tartacznego drewna - Tranche - to dowód, że Cleaf tak samo jak na technologicznych innowacjach skupia się na unikalnej i wyprzedzającej trendy stylistyce swoich produktów. Tranche jest nie tylko odzwierciedleniem naturalnego, surowego drewna wraz z typowymi dla tego materiału rysunkami wirów, pętli czy słojów. Na płycie Tranche znać także ślady manualnej obróbki, konserwowania itp. Płyta nie dość, że jest materiałem bardzo funkcjonalnym, to przede wszystkim odciska ślad na zmysłach dając niezwykle sugestywne wrażenia wizualne i dotykowe, które podkreślają oryginalną fakturę drewna.

Cleaf Tranche LM08
Cleaf Tranche LM69

STAN MAGAZYNOWY DLA LINII CLEAF TRANCHE

Format płyt: 2800 x 2070 x 18mm (grubość rzeczywista 18,6mm).
Struktura Tranche jest naniesiona na jedną stronę płyty. Rewers płyty jest pokryty strukturą gładką. 
Żłobienia Tranche biegną wzdłuż wymiaru 2070mm i przecinają naturalny rysunek drewna biegnący wzdłuż wymiaru 2800mm. Tworzy się w ten sposób wrażenie 3D potęgowane naturalnością śladów po pile tartacznej.

Numer dekoru
Struktura przód / tył

Obrzeże wzdłużne 22/1mm 40/1mm

Obrzeże poprzeczne
22/1mm i 40/1mm

Płyta 18mm

Płyta 8mm

Laminat HPL
3050 x 1300 x 0,8mm

LM08 Cleaf
Tranche / Seta
  X X   X*
LM69 Cleaf
Tranche / Seta
  X X X X*

*Laminat jest dostępny (czas realizacji 2 tygodnie)

kierunek obrzeża:
wzdłużne poprzeczne

Rynek jest jak gąbka – chłonny i nienasycony, oczekujący wciąż wyjątkowych ofert, które pozwolą na wyprodukowanie nietuzinkowych mebli, a tym samym zwiększenie ich sprzedaży. Jednym z pomysłów na realizację tego celu jest skorzystanie z oferty Fornera, który oferuje produkty włoskiej firmy Cleaf. Fabryka z Italii produkuje płyty meblowe o wyjątkowych walorach optycznych, estetycznych i jakościowych. Wśród bogatej oferty składającej się na kolekcję Forner 59’ by Cleaf warto zwrócić uwagę na linię strukturalną Tranche. To struktura poprowadzona w poprzek usłojenia, dająca efekt przetartego drewna tartacznego. Cleaf Tranche to produkt, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom.