Cleaf Yosemite – struktura z kolekcji Forner 59’ by Cleaf

Struktura płyty Yosemite dosłownie schwyciła język natury i umożliwia jego zrozumienie. Refleksy świetlne podkreślają dynamiczne cechy materiału, a naturalny wygląd słojów drewna oddziałuje na zmysły dotyku i wzroku. Yosemite to struktura imitująca delikatnie spęczniałe drewno. Jest ona w pełni zsynchronizowana z kolorem, a dzięki specjalnej technice zastosowanej podczas produkcji, powierzchnia płyty wydaje się płynna i wypolerowana, przy zachowaniu nowego, charakterystycznego efektu 3D.

Yosemite S011
Yosemite S012
Yosemite S013
Cleaf Yosemite S014

STAN MAGAZYNOWY DLA LINII CLEAF YOSEMITE

Format płyt: 2800 x 2070 x 18mm (grubość rzeczywista 18,5mm).
Linia Yosemite jest  synchroniczna, co oznacza, że rysunek drewna pokrywa się idealnie z głębokimi  i naturalnymi żłobieniami na płycie.
Struktura Yosemite jest naniesiona na jedną stronę płyty meblowej. Rewers płyty jest pokryty strukturą Seta.

Laminat HPL dostępny na zapytanie.

Numer dekoru
Struktura przód / tył

Obrzeże 22/1mm

Obrzeże 40/1mm

Płyta 18mm

Płyta 8mm

S011 Cleaf Yosemite
Yosemite / Seta
X X X  
S012 Cleaf Yosemite
Yosemite / Seta
X X X  
S013 Cleaf Yosemite
Yosemite / Seta
X X X  
S014 Cleaf Yosemite
Yosemite / Seta
X X X  

 

Osoby planujące urządzanie domu, czy biura, a także styliści, projektanci wnętrz i designerzy, którzy zdecydowali się skorzystać z oferty Fornera, podkreślają zgodnie, że kolekcja płyt meblowych Cleaf przełamuje monotonię na rynku materiałów do produkcji mebli. Tak jest również w przypadku struktury Cleaf Yosemite - najlepsi włoscy projektanci opracowali ten produkt w najdrobniejszych szczegółach. To właśnie sprawia, że dekor ten cieszy się coraz większą popularnością. Płyt meblowe Forner Cleaf można dopasować nawet do najbardziej wyszukanych wnętrz. Mimo głębokiej struktury, produkt jest niezwykle funkcjonalny. Powierzchnia płyty meblowej bardzo łatwo się czyści.

Zdjęcia oraz opisy produktów powstały w celu ich lepszego zobrazowania i powinny być traktowane jedynie jako poglądowe. Forner zastrzega sobie prawo do wprowadzania, w dowolnym czasie i bez powiadomienia, wszelkich koniecznych modyfikacji do celów handlowych lub produkcyjnych. Gotowy produkt może mieć różne odcienie od przedstawionego na stronie zdjęcia.