Dane kontaktowe

Dane firmy:

Forner Sp. z o.o.
ul. Turystyczna 134D
20 – 258 Lublin
NIP: 946 248 86 15
Regon: 060122340

T: +48 81 745 06 70
E: forner@forner.pl

Biuro:

Zamówienia Polska południowa
T: +48 691 676 000

Zamówienia Polska północna
T: +48 605 524 462 

Zamówienia na fronty
T: +48 81 740 40 95

Magazyn
T: +48 723 320 606

Faktury
T: +48 81 745 06 70

Logistyka
T: +48 609 816 111

Menedżerowie sprzedaży

Aleksandra Wróbel

T: +48 605 040 008
E: aleksandra.wrobel@forner.pl

Robert Mania

T: +48 601 909 057
E: robert.mania@forner.pl

Ireneusz Galuba

T: +48 724 241 700
E: ireneusz.galuba@forner.pl

Kontakt dla architektów i projektantów wnętrz

Mariusz Jakubiuk

T: +48 691 100 611
E: mariusz.jakubiuk@forner.pl

Ewelina Kłos

T: +48 661 776 653
E: ewelina.klos@forner.pl

Kontakt dla kluczowych klientów oraz kontrahentów zagranicznych

Dominika Bodzak
(kontrahenci zagraniczni)

T: +48 661 784 460
E: dominika.bodzak@forner.pl

Dawid Kolanowski
(kluczowi klienci)

T: +48 661 608 851
E: dawid.kolanowski@forner.pl



Jak do nas trafić ?

Siedziba firmy Forner

Magazyn zewnętrzny Forner

powrót
Funduzsze Europejskie
powrót