Cleaf Scultura

Zobaczcie jak geometryczne linie zastąpiono organicznymi formami. Spójrzcie na słoje drewna podkreślone poprzez grę światła i cienia. Dotknijcie i poczujcie efekt pracy projektantów Cleafa, który oddali pokłon naturze i stworzyli strukturę niemal idealnie imitującą naturalne formy. Cleaf Scultura to niezwykły hołd, niemal pomnikowy wzór inspirowany drewnem palisandra madagaskarskiego.

Cleaf Scultura

LK00 Palissandro Makkasar

[dekor dostępny do wyczerpania stanu magazynowego]

Płyta meblowa Cleaf Scultura LK00 Palissandro Makkasar to przepiękne odwzorowanie drewna na powierzchni płyty meblowej.

FORMAT:
2800 x 2070 mm

GRUBOŚĆ:
18 mm (grubość rzeczywista 19,2 mm)

AWERS:
Struktura Scultura

REWERS:
Struktura gładka Seta

Numer dekoruObrzeże 22/1mmObrzeże 40/1mm Płyta 18mmPłyta 8mmLaminat HPL
LK00 Cleaf Scultura


Kierunek obrzeża:


wzdłużne


poprzeczne


Oprócz wysokich walorów estetycznych, płyta Cleaf w strukturze Scultura, podobnie jak inne z oferowanej przez Forner kolekcji włoskich płyt meblowych Cleaf, maja także praktyczne zalety – powłoka warstwy dekoracyjnej jest twardsza – a przez to lepsza od „zwykłych” płyt laminowanych. Dzięki znacznej grubości warstwy dekoracyjnej pozwala nie tylko na uformowanie głębszych niż standardowe i naturalnie wyglądających struktur powierzchni ale jest także barierą dla ewentualnej wilgoci kuchennej i łazienkowej oraz bardziej odpornym materiałem na zarysowania.

Zdjęcia oraz opisy produktów powstały w celu ich lepszego zobrazowania i powinny być traktowane jedynie jako poglądowe. Forner zastrzega sobie prawo do wprowadzania, w dowolnym czasie i bez powiadomienia, wszelkich koniecznych modyfikacji do celów handlowych lub produkcyjnych. Gotowy produkt może mieć różne odcienie od przedstawionego na stronie zdjęcia.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót