Cleaf Tranche

Wzór i struktura przetartego tartacznego drewna – Tranche – to dowód, że Cleaf tak samo jak na technologicznych innowacjach skupia się na unikalnej i wyprzedzającej trendy stylistyce swoich produktów. Tranche jest nie tylko odzwierciedleniem naturalnego, surowego drewna wraz z typowymi dla tego materiału rysunkami wirów, pętli czy słojów. Na płycie Tranche znać także ślady manualnej obróbki, konserwowania itp. Płyta nie dość, że jest materiałem bardzo funkcjonalnym, to przede wszystkim odciska ślad na zmysłach dając niezwykle sugestywne wrażenia wizualne i dotykowe, które podkreślają oryginalną fakturę drewna.

Cleaf Tranche

LM08

Płyta meblowa Cleaf Tranche LM08 Dark Lady to wzór i struktura przetartego tartacznego drewna. Żłobienia Tranche biegną wzdłuż wymiaru 2070 mm i przecinają naturalny rysunek drewna biegnący wzdłuż wymiaru 2800mm. Tworzy się w ten sposób wrażenie 3D potęgowane naturalnością śladów po pile tartacznej.

FORMAT:
2800 x 2070 mm

GRUBOŚĆ:
18 mm (grubość rzeczywista 18,5 mm)

AWERS:
Struktura Cleaf Tranche LM08 Dark Lady

REWERS:
Struktura Fiocco

LAMINAT HPL:
Laminat jest dostępny (czas realizacji 2 tygodnie)

Numer dekoruObrzeże wzdłużne
22/1mm 40/1mm
Obrzeże poprzeczne
22/1mm i 40/1mm
Płyta 18mmPłyta 8mmLaminat HPL
3050 x 1300 x 0,8mm
LM08 Cleaf Tranche

Cleaf Tranche

LM69 City Oak

Płyta meblowa Cleaf Tranche LM69 City Oak to wzór i struktura przetartego tartacznego drewna. Żłobienia Tranche biegną wzdłuż wymiaru 2070 mm i przecinają naturalny rysunek drewna biegnący wzdłuż wymiaru 2800mm. Tworzy się w ten sposób wrażenie 3D potęgowane naturalnością śladów po pile tartacznej.

FORMAT:
2800 x 2070 mm

GRUBOŚĆ:
18 mm (grubość rzeczywista 18,5 mm)

AWERS:
Struktura Cleaf Tranche LM69 City Oak

REWERS:
Struktura Fiocco

LAMINAT HPL:
Laminat jest dostępny (czas realizacji 2 tygodnie)

Numer dekoruObrzeże wzdłużne
22/1mm 40/1mm
Obrzeże poprzeczne
22/1mm i 40/1mm
Płyta 18mmPłyta 8mmLaminat HPL
3050 x 1300 x 0,8mm
LM69 Cleaf Tranche

Cleaf Tranche – struktura z włoskiej kolekcji Forner


Fronty kuchenne wykonane z płyty Cleaf Tranche. Kliknij w zdjęcie, aby przejść do galerii.
Kierunek obrzeża:


wzdłużne


poprzeczne

Rynek jest jak gąbka – chłonny i nienasycony, oczekujący wciąż wyjątkowych ofert, które pozwolą na wyprodukowanie nietuzinkowych mebli, a tym samym zwiększenie ich sprzedaży. Jednym z pomysłów na realizację tego celu jest skorzystanie z oferty Fornera, który oferuje produkty włoskiej firmy Cleaf. Fabryka z Italii produkuje płyty meblowe o wyjątkowych walorach optycznych, estetycznych i jakościowych. Wśród bogatej oferty składającej się na kolekcję Forner 59’ by Cleaf warto zwrócić uwagę na linię strukturalną Tranche. To struktura poprowadzona w poprzek usłojenia, dająca efekt przetartego drewna tartacznego. Cleaf Tranche to produkt, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom.

Zdjęcia oraz opisy produktów powstały w celu ich lepszego zobrazowania i powinny być traktowane jedynie jako poglądowe. Forner zastrzega sobie prawo do wprowadzania, w dowolnym czasie i bez powiadomienia, wszelkich koniecznych modyfikacji do celów handlowych lub produkcyjnych. Gotowy produkt może mieć różne odcienie od przedstawionego na stronie zdjęcia.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót