Forner kreuje trendy na Meble Polska 2020

Ultramatowa płyta meblowa Forner Velvet w kolorze pudrowego różu została wykorzystana na kilku ekspozycjach wystawców targów Meble Polska 2020, które odbywały się w ostatnim tygodniu lutego w Poznaniu. Można śmiało stwierdzić, że tysiące profesjonalnych zwiedzających z Polski i zagranicy przekonały się o tym, że jednym z kreatorów trendów w branży meblarskiej jest firma Forner.

Podczas tegorocznych targów Meble Polska swoje stoiska zaprezentowali m.in. wszyscy wiodący producenci mebli z Polski zainteresowani rozwojem eksportu. Wśród nich byli także Klienci Forner, których zaopatrujemy w płyty meblowe na wysoki połysk, głęboki mat, płyty meblowe z włoskiej kolekcji Cleaf, czy cienkie blaty kompaktowe. Część – Meble Kam, Layman, Szynaka Meble, Projekt Deska – zdecydowały się zaprezentować w swoich ekspozycjach niezwykle trendy kolor – pudrowy róż w ultramatowym wykończeniu z kolekcji płyt meblowych Velvet produkcji Forner. Ów pudrowy róż zachwycał swoim kolorem, a ultramatowe i niepalcujące wykończenie powierzchni przekonywało Klientów szukających topowych rozwiązań. Można śmiało stwierdzić, że tysiące profesjonalnych zwiedzających z Polski i zagranicy przekonały się o tym, że jednym z kreatorów trendów w branży meblarskiej jest firma Forner.

Zobaczcie kilka zdjęć i zaglądajcie do naszej galerii, gdzie w najbliższych dniach opublikujemy zdjęcia ekspozycji z targów Meble Polska 2020, gdzie można było znaleźć produkty firmy Forner – włoskie płyty meblowe Cleaf czy ultramatowe płyty meblowe Velvet.

Ultra matowe fronty Velvet od Forner przebojem wdarły się na rynek meblarski. Ich ciepłe, przyjemne w dotyku i przede wszystkim głęboko matowe wykończenie urzekło zarówno projektantów wnętrz, producentów mebli, jak i finalnych klientów. 

Płyty meblowe Velvet, są nie tylko niezwykle eleganckie, ale charakteryzują się niezwykle wysoką odpornością na zarysowania oraz technologią anti-fingerprint, eliminującą powstawanie na powierzchni odcisków palców. – Płyty meblowe ultramat Velevet produkujemy w oparciu o najlepsze dostępne komponenty oraz na maszynach nowej generacji. Dzięki temu jakość produktu jest bardzo wysoka. Fronty meblowe produkowane na bazie płyt Velvet charakteryzują się niemal niewidoczną spoiną łączącą powierzchnię płyty z obrzeżem. Klienci twierdzą, że to najlepiej wykonany supermat na rynku – podkreśla Sebastian Bartkowiak, prezes Forner sp. z o.o.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót