Dane kontaktowe

Dane firmy:

Forner Sp. z o.o.
ul. Turystyczna 134D
20 – 258 Lublin
NIP: 946 248 86 15
Regon: 060122340

Biuro:

T: +48 81 745 06 70
E: forner@forner.pl

Magazyn / dostawy towaru
T: +48 781 570 700

Faktury
T: +48 603 250 774

Logistyka
T: +48 609 816 111

Menedżerowie sprzedaży

Jacek Grochowski

T: +48 661 776 653
E: jacek.grochowski@forner.pl

płyty meblowe Forner - mazowieckie podlaskie

BOK dla regionu:
Natalia Goljan
T: +48 603 250 774
E: natalia.goljan@forner.pl

Łukasz Budka

T: +48 601 909 057
E: lukasz.budka@forner.pl

płyty meblowe Forner - łódzkie małopolskie opolskie śląskie

BOK dla regionu:
Anna Urban
T: +48 691 676 000
E: anna.urban@forner.pl

Ireneusz Galuba

T: +48 724 241 700
E: ireneusz.galuba@forner.pl

BOK dla regionu:
Sylwia Jeruzal
Tel.: 663 830 267
E: sylwia.jeruzal@forner.pl

Aleksandra Wróbel

T: +48 605 040 008
E: aleksandra.wrobel@forner.pl

płyty meblowe Forner - lubelskie podkarpackie swietokrzyskie

BOK dla regionu:
Anna Wesołowska
T: +48 605 524 462
E: anna.wesolowska@forner.pl

Rafał Witkowski

T: +48 691 100 611
E: rafal.witkowski@forner.pl

BOK dla regionu:
Anna Kuniewicz
T: +48 781 203 799
E: anna.kuniewicz@forner.pl

Kontakt dla kontrahentów zagranicznych

Justyna Stachura
(kontrahenci zagraniczni)

T: +48 609 881 200
E: justyna.stachura@forner.pl

Jak do nas trafić ?

Siedziba firmy Forner

Magazyn zewnętrzny Forner

Magazyn zewnętrzny Forner II

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.




    Historia Forner rozpoczęła się w 2007 r., kiedy zaoferowaliśmy na polskim rynku nowatorskie płyty meblowe włoskiej firmy CLEAF wyróżniające się bardzo głębokimi strukturami 3d powierzchni. Pięć lat później rozpoczęliśmy również produkcję płyt akrylowych w wysokim połysku. Obecnie jesteśmy liderem w sprzedaży płyt meblowych na wysoki połysk i płyt meblowych na głęboki mat. Nasze materiały meblarskie są dostępne na rynkach całego świata.

    Zapoznaj się z naszą ofertą materiałów meblarskich i przeczytaj więcej o historii i marce Forner.

    O tym, co dzieje się w naszej firmie, jakie nowe produkty wprowadzamy, na jakich targach można zobaczyć nasze płyty meblowe i blaty, przeczytasz w zakładce aktualności. Natomiast jeśli jesteś ciekaw, co można stworzyć wykorzystując materiały meblarskie Forner, zajrzyj do zakładki Galeria.

    powrót
    Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
    powrót