Strefa projektanta

Forner działa na Polskim rynku od 2007 roku. Zajmujemy się głównie dystrybucją na krajowym rynku włoskich płyt meblowych firmy CLEAF charakteryzujących się głębokimi strukturami oraz designem prosto z Mediolanu – światowej stolicy mody. Płyty meblowe CLEAF są najbardziej designerskimi płytami na polskim rynku, idealnie odpowiadającymi oczekiwaniom projektantów wnętrz oraz architektów.

Propozycja współpracy dla projektantów wnętrz oraz architektów:

Projekty wykonane w oparciu o nasze płyty meblowe będziemy reklamować na naszej stronie internetowej oraz Facebooku. Pod projektem znajdować się będą wszystkie dane kontaktowe autora pracy.

Firma wykonująca projekt architektów oraz projektantów otrzyma korzystny rabat. Prowadzimy obecnie kampanię promującą płyty CLEAF wśród projektantów i architektów, którym chcemy pomóc również przy realizacjach Państwa projektów.

Współpracujący z nami projektanci i architekci będą zawsze informowani o nowościach wprowadzanych przez naszą firmę. Proponujemy również zakup wzorników naszych produktów.

Współpracujący z nami projektanci, podpisują ramową umowę, która określa luźne zasady współpracy. Aby uzyskać szczegóły i w/w propozycje współpracy, które będą realizowane i rozszerzane (przewidujemy jeszcze większą liczbę bonusów oraz oczekujemy na Państwa propozycje – jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie) proszę informację o zakończonym projekcie przesłać na adres e-mail: mariusz.jakubiuk@forner.pl

Wszechstronne płyty CLEAF

Meble
Wykonane projekty mebli na bazie płyt meblowych CLEAF oprócz designerskiego wyglądu, charakteryzują się również wyższą trwałością. W przeciwieństwie do innych płyt dostępnych na Polskim rynku, włoskie płyty są odporniejsze na zadrapania, wilgoć oraz wyblaknięcie koloru. Co za tym idzie po upływie wielu lat nie stracą swojego wyglądu.

Okładziny ścienne
W wielu przypadkach przygotowanie okładzin ściennych oprócz świetnego wyglądu jest tańsze w wykonaniu od wielu materiałów i prostsze w montażu – płyta ma wymiar 2800mm x 2070 mm.

Drzwi przesuwne
Bardzo często nasze płyty meblowe służą jako drzwi w szafach przesuwnych, garderobach albo nawet jako same drzwi.

Kontakt dla architektów i projektantów wnętrz

Mariusz Jakubiuk

T: +48 691 100 611
E: mariusz.jakubiuk@forner.pl

Ewelina Kłos

T: +48 661 776 653
E: ewelina.klos@forner.plpowrót
Funduzsze Europejskie
powrót