Forner pozwala wkroczyć w świat nowoczesnych i unikalnych materiałów dla rynku meblarskiego. Jesteśmy synonimem innowacyjności i niebanalnej oferty jeśli chodzi o materiały meblarskie – płyty meblowe. 

Historia firmy FORNER zaczęła się w 2007 r., kiedy zaoferowaliśmy na polskim rynku nowatorskie płyty meblowe włoskiej firmy CLEAF wyróżniające się niezwykle głębokimi strukturami powierzchni. Pięć lat później rozpoczęliśmy również produkcję płyt akrylowych w wysokim połysku. Obecnie jesteśmy liderem w sprzedaży płyt meblowych na wysoki połysk i płyt meblowych na głęboki mat. Nasze materiały meblarskie są dostępne na rynkach całego świata.

Nasze motto brzmi: „Jakość od rdzenia po powierzchnię”. Poznaj filozofię marki Forner

Nowczesny design dla każdego!

W poszukiwaniu niestandardowych i unikalnych rozwiązań sformatowaliśmy się dla wymagających. Nasze materiały dla rynku meblarskiego – płyty i fronty meblowe – są jak rzeczywistość, która nas otacza – nie czarno-białe i płaskie, jak chcieliby niektórzy – a wielowymiarowe i różnorodne. Zostały zaprojektowane, by cechowała je perfekcja w każdym wymiarze i doskonałość od rdzenia po powierzchnię.

Odkryj, dotknij i poczuj różnicę. Daj się uwieść wszystkim zmysłom. Design jest dla każdego!

Wyznaczamy nowe trendy

O tym, czy we wnętrzach, w których przebywamy, czujemy się komfortowo, najczęściej decydują szczegóły. W Fornerze potrafimy je dostrzec, bo dla nas liczą się detale.

Forner jest ukierunkowany na wprowadzenie na polski rynek nowości branży meblarskiej w znaczeniu wzorniczym jak i technologicznym. Wyznaczamy nowe trendy na rynku materiałów meblarskich. Rozumiemy potrzeby odbiorców, a jako lider rynku czujemy odpowiedzialność za jakość produktów, którą oferujemy klientom. Dlatego każdego roku w naszej ofercie pojawiają się nowości i dlatego rozbudowujemy nasz innowacyjny park maszynowy.

Płyty meblowe do aranżacji unikalnych wnętrz

Produkujemy płyty meblowe na wysoki połysk i płyty meblowe na głęboki mat; oferujemy włoskie płyty meblowe 3d firmy Cleaf, a także inne materiały meblarskie: cienkie blaty kompaktowe czy MDF barwiony w masie.

Jeśli więc produkujesz meble, fronty czy odpowiadasz za kreację przestrzeni, za sprawą naszych komponentów, masz możliwość stworzenia wnętrz, które usatysfakcjonują najbardziej wymagających klientów.

płyty Cleaf i cienkie blaty kompaktowe w kuchni
gazela biznesu Forner

Rozwijamy się, by dostarczać najlepsze jakościowo produkty

Forner na przestrzeni 10 lat przeszedł drogę od małej firmy zatrudniającej kilka osób, do organizacji wyróżnionej Gazelą Biznesu czy Diamentem Forbesa.

Rozwijamy się, bo chcemy, by klient –  do którego ostatecznie trafia nasza płyta meblowa – mógł obcować z produktem przemyślanym i dopracowanym na wielu poziomach.

Obejrzyj wideoprezentację o firmie Forner

Jak produkujemy akrylowe płyty meblowe?

Galeria zdjęć – zajrzyj na halę magazynową i produkcję Forner w Lublinie

Czym się zajmujemy?

– Forner to obecnie największy polski producent akrylowych płyt meblowych w wysokim połysku i na głęboki mat

– Aplikujemy przemysłowo powierzchnie akrylowe / połyskowe oraz matowe na różnego rodzaju nośnikach (płytach MDF, wiórowych surowych oraz sklejkach itp.).

– oferujemy unikalne, super cienkie blaty meblowe Forner TT o grubości zaledwie 1 cm.

– Forner jest oficjalnym dystrybutorem na rynek Polski włoskich płyt meblowych firmy CLEAF.

– Jako jeden z liderów rynku, wyznaczamy nowe trendy na rynku materiałów meblarskich

Co nas charakteryzuje?

– Rozumiemy potrzeby odbiorców, ale mamy też ambicje, by uwrażliwiać i poszerzać ich horyzonty.

– Nowoczesność i unikalność oferowanych materiałów dla rynku meblarskiego. Forner to synonim innowacyjności i niebanalnej oferty jeśli chodzi o materiały meblarskie – płyty meblowe. 

– Przełamujemy monotonię dając bardzo duży wybór dekorów nie tylko z rysunkiem drewna ale także imitujących struktury materiałowe, naturalne materiały itp.

– Proponujemy klientom wysokiej jakości produkt, który powstaje na najnowocześniejszych w kraju maszynach, bez żadnych kompromisowych rozwiązań.

– Pracujemy szybko, ale bardzo starannie; gwarantujemy wysoką jakość i konkurencyjne; używamy tylko najlepszych komponentów. To, oraz fakt, że korzystamy z najnowocześniejszych technologii, powoduje, że oferujemy najlepszy jakościowo produkt na polskim rynku.

Wybrane wyróżnienia

– Nagroda za ekspozycję Viva Light w konkursie 'StandOUT. Meble Polska 2016 podczas Arena Design 2016 w Poznaniu

– Diament Forbesa 2017 (6. miejsce w województwie lubelskim w kategorii „przychody od 5 do 50 mln zł”)

– Gazela Biznesu 2017 – wyróżnienie w rankingu „Puls Biznesu” najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm

– Akrylowe płyty meblowe produkcji Fornera posłużyły firmie Rust do wykonania mebli kuchennych na ekspozycję Making Room: Housing for a Changing America (Narodowe Muzeum Budownictwa w Waszyngtonie)

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót