Aktualności

Bądź na bieżąco z nowymi wydarzeniami i nowościami proponowanymi przez naszą firmę.

Propozycje Forner w zakresie drzwi przesuwnych

Drzwi stanowią integralną część projektu pomieszczenia i powinny komponować się z innymi elementami wnętrza. Poza bezpieczną klasyką, klienci sięgają coraz częściej po nietypowe odcienie. Sprawdź propozycje Forner w zakresie drzwi przesuwnych.

Zobacz

Architect at work: premiera płyty meblowej Forner Onyx

Do kolekcji materiałów meblarskich Forner o matowym wykończeniu, które ułatwiają tworzenie pięknych wnętrz, dołącza płyta meblowa Onyx. Nowość w portfolio lubelskiego producenta to bardzo wytrzymała a jednocześnie niezwykle subtelna powierzchnia dostępna w 16 kolorach. Premiera nowej matowej powierzchni meblarskiej od Forner miała miejsce podczas Architect at work w Warszawie.

Zobacz

Kitsungi, zrównoważone wnętrze i szafa z płyty Forrest

Choć płyta meblowa Forner Forrest, z której wykonano jeden z mebli w mieszkaniu, stanowiła uzupełnienie projektu, to za sprawą swojego ekologicznego charakteru i eleganckiego wyglądu, doskonale wpisała się w przestrzeń, która zbliża się do ideału zrównoważonego wnętrza. Przeczytajcie o realizacji Mayart.

Zobacz

Kolejny Diament Forbesa w kolekcji Forner

Forner, topowy producent i dystrybutor materiałów meblarskich z Lublina, po raz kolejny znalazł się w gronie najdynamiczniej rozwijających się polskich firm – rankingu Diamenty Forbesa. Po raz kolejny firma Forner znalazła się w elitarnym gronie wyróżnionych „Diamentem Forbes” – najdynamiczniej rozwijających się polskich firm, sklasyfikowanych w ramach rankingu  publikowanych co roku przez biznesowy magazyn. Sukces

Zobacz

Cleaf Living Small – ekspozycja na Milan Design Week 2024

Cleaf Living Small to koncepcja skupiona na wykorzystaniu materiałów meblarskich w małych przestrzeniach, którą włoski producent płyt meblowych Cleaf przedstawił z okazji Milan Design Week 2024. Zobaczcie naszą relację.

Zobacz

Płyty meblowe Forner w Afryce i Ameryce Południowej

Kolejne kamienie milowe w rozwoju lubelskiego producenta płyt meblowych zostały osiągnięte. Od marca 2024 r. płyty meblowe Forner będzie można kupić w Afryce i Ameryce Południowej, a dokładniej – w RPA i w Chile. Forner potwierdza tym samym status globalnej marki produkującej i dostarczającej wysokiej jakości materiały meblarskie na rynki całego świata.

Zobacz

Kuchnia w stylu glamour z płytą Forner Primofiore

Ta przestrzeń została zaprojektowana i zrealizowana przez Ostoya Furniture dla młodej bankierki z Rotterdamu. Miało być glamour, tajemniczo, elegancko, nastrojowo i z nutką barowej nonszalancji. Do realizacji wykorzystano płytę meblową Forner Primofiore U129 Nero. Przeczytajcie i zobaczcie tę realizację.

Zobacz

Forner w Lidze Mistrzów branży meblarskiej – podsumowanie 2023 r.

Premiery nowych kolekcji płyt meblowych i blatów kompaktowych – w sumie kilkadziesiąt nowych dekorów, udział w międzynarodowych targach meblarskich, pierwsze zamówienia z Ameryki Południowej, cudowne realizacje w oparciu o materiały meblarskie Forner – a wszystko to w ciągu 365 dni. Ah! Cóż to był za rok! Jest co wspominać! Przeczytajcie nasze podsumowanie 2023 roku.

Zobacz
powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót