Aktualności

Bądź na bieżąco z nowymi wydarzeniami i nowościami proponowanymi przez naszą firmę.

Dzień wolny – 7. kwietnia

W piątek, 7. kwietnia firma Forner będzie nieczynna. Prosimy o wzięcie powyższej informacji pod uwagę przy składaniu i odbiorze zamówień.

Zobacz

Forner ponownie z Diamentem Forbesa

Forner, topowy producent i dystrybutor materiałów meblarskich, po raz kolejny znalazł się w gronie najdynamiczniej rozwijających się polskich firm, sklasyfikowanych w ramach rankingu Diamentów publikowanych co roku przez biznesowy magazyn Forbes.

Zobacz

Cleaf Yosemite – wszystko, co w naturze najpiękniejsze

Cleaf Yosemite to płyta meblowa, którą Forner wprowadził do oferty ponad dekadę temu. Z okazji jubileuszu włoski producent materiałów meblarskich zaprezentował wideo, celebrując nie tylko pierwszą synchroniczną strukturę w swym portfolio, ale także piękno natury. Przeczytajcie o płycie melaminowanej Yosemite o wzorze sosny szkockiej imitującej delikatnie spęczniałe drewno.

Zobacz

Krótszy dzień pracy 24. lutego 2023 r.

Ze względu na prace techniczne, firma Forner w piątek 24. lutego 2023 r. będzie czynna do godziny 12:00.

Zobacz

Sztuczna inteligencja o płytach meblowych

Cześć! Jestem Assistant, sztuczna inteligencja opracowana przez OpenAI. Mogę pomóc Ci z odpowiedziami na pytania i rozwiązywać problemy. Co mogę dla Ciebie zrobić? – tak wita nas chatbot, który w ostatnim czasie stał się bardzo popularnym tematem dyskusji. Forner zapytał sztuczną inteligencję o płyty meblowe. Zobaczcie, jaki jest tego efekt.

Zobacz

Z pogodą ducha spoglądamy w przyszłość – Forner podsumowuje 2022 r.

Nie mamy kryształowej kuli i w tym bardzo ciekawym okresie naszej historii jakiekolwiek przewidywania dotyczące nawet najbliższych miesięcy będą tylko wróżeniem z fusów. Dlatego skupimy się bardziej na tym, co było, niż na tym co będzie. Mijający rok był dla Forner udany i mamy się czym pochwalić. Przeczytajcie nasze podsumowanie 2022 r.

Zobacz

Przerwa świąteczno-noworoczna

Informujemy, że nasza firma będzie nieczynna od 28 grudnia br. do 3 stycznia 2023 r. włącznie.

Zobacz

Płyty meblowe Forner – nowości 2022 w ofercie

Forner, producent i dystrybutor płyt meblowych wprowadził do swojej oferty nowe dekory płyt meblarskich. Nowe wzory i kolory płyt meblowych Forner zostały zaprezentowane podczas targów Warsaw Home 2022. Zapraszamy na przegląd nowości w ofercie Forner.

Zobacz
powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót