Aktualności

Bądź na bieżąco z nowymi wydarzeniami i nowościami proponowanymi przez naszą firmę.

Płyty meblowe Forner w programie weekendowa metamorfoza HGTV

– Znalazłem fajne płyty meblowe. Są nietypowe, bo mają fakturę tkaniny – mówi o płytach meblowych Cleaf Penelope Krzysztof Miruć, prowadzący program „Weekendowa metamorfoza”. W odcinku, w którym wykorzystano materiały meblarskie Forner, ekipa remontowa w zaledwie kilka dni odmienia pokój dla dwóch chłopców.

Zobacz

Wnętrze dla dziecka – płyty meblowe Forner

Bezpieczeństwo, funkcjonalność, komfort – tym najczęściej kierujemy się wybierając aranżację pokoju dziecka. Jego pojawienie się zmienia nie tylko życie rodziny, ale też cały dom – pisze w najnowszym wydaniu magazynu BiznesMeble.pl Diana Nachiło. Interesującą publikację uzupełniają propozycje produktowe, w tym płyty meblowe Forner oraz komentarze eksperckie.

Zobacz

Czas na mat. Również we wnętrzach

Matowe wykończenia królują w naszej codzienności, nie tylko we wnętrzach. Matowe wykończenia frontów są bardzo eleganckie, a co najważniejsze, pasują do wszystkiego – tak twierdzą architektki Katarzyna Olszewska i Małgorzata Rutkowska, właścicielki firmy Rzut Na Projekt – i na dowód omawiają na naszym blogu realizację, w której wykorzystały ultramatowe fronty Velvet Forner.

Zobacz

Cleaf Club: w epicentrum meblarskich eksperymentów

Showroom Cleaf na jedną noc zamienił się w klub muzyczny. Czterostrefowa przestrzeń połączyła w sobie wrażenia muzyczne z dotykowymi i wizualnymi emocjami związanymi ze strukturami powierzchni i dekorami płyt meblowych Cleaf. Forner, oficjalny dystrybutor Cleaf w Polsce, ma dla Was ekskluzywną relację z wieczoru w Cleaf Club!

Zobacz

Ekologia w branży meblarskiej

Konsumenci coraz bardziej zwracają uwagę na odpowiedzialność firm za środowisko naturalne. Przeczytaj, jakie działania podejmuje w tym zakresie firma Forner, która wprowadziła do oferty ekologiczne płyty meblowe Forrest.

Zobacz

Cleaf Riga – harmonia i równowaga – nowa struktura w kolekcji płyt Forner

Geometryczny wzór 3d płyty meblowej Riga to naprzemienne równoległe linie, które wnoszą do przestrzeni harmonię i równowagę. Włoska płyta dekoracyjna Cleaf Riga jest dostępna w Forner w dwóch drewnopodobnych dekorach.

Zobacz

Płyty meblowe Cleaf – wiosenna wyprzedaż

Cztery piękne dekory z włoskiej kolekcji płyt meblowych Cleaf trafiają na wiosenną wyprzedaż. To świetna okazja, aby kupić wysokiej jakości płyty melaminowane w promocyjnej cenie.

Zobacz

podwyżki cen od 1. kwietnia 2022 r.

Zawirowania w dostępności surowców, rosnące ceny paliw, energii i komponentów do produkcji zmuszają nas do podwyżki cen płyt meblowych i blatów z oferty Forner. Prosimy o zapoznanie się z informacją.

Zobacz
powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót