Aktualności

Bądź na bieżąco z nowymi wydarzeniami i nowościami proponowanymi przez naszą firmę.

Płyty meblowe Cleaf – wiosenna wyprzedaż

Cztery piękne dekory z włoskiej kolekcji płyt meblowych Cleaf trafiają na wiosenną wyprzedaż. To świetna okazja, aby kupić wysokiej jakości płyty melaminowane w promocyjnej cenie.

Zobacz

podwyżki cen od 1. kwietnia 2022 r.

Zawirowania w dostępności surowców, rosnące ceny paliw, energii i komponentów do produkcji zmuszają nas do podwyżki cen płyt meblowych i blatów z oferty Forner. Prosimy o zapoznanie się z informacją.

Zobacz

Kolejny diament w kolekcji Forner

Producent płyt akrylowych połyskowych i matowych – Forner po raz kolejny znalazł się w przygotowywanym przez miesięcznik Forbes, prestiżowym zestawieniu najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w kraju. Przedsiębiorstwa, które znalazły się na tej liście, mogą szczycić się tytułem „Diament Forbesa 2022”.

Zobacz

Forner podsumowuje 2021 r.: Całkiem udany rok

Zaburzone łańcuchy dostaw, podwyżki cen komponentów, a z drugiej strony nadal wzmożony obrót towarów i nieustające zapotrzebowanie na materiały meblarskie, w tym płyty meblowe – tak, to był szalony 2021 r. Dla Forner był on jednak całkiem udany, o czym świadczą sukcesy zarówno na polskim, jak i na zagranicznych rynkach.

Zobacz

Przerwa świąteczno-noworoczna

Informujemy, że nasza firma będzie nieczynna od 31 grudnia 2021 r. do 9 stycznia 2022 r.

Zobacz

Jak zaprojektować wnętrza dla osób z niepełnosprawnością

Jak lepiej zaprojektować przestrzeń dla osób niepełnosprawnych? Najważniejsze, to rozmawiać z klientami i pytać samych zainteresowanych oraz bliskie im osoby, co komplikuje im życie – mówi w rozmowie z Forner TV Agata Wykrzykowska z Wykrzyknik Studio.

Zobacz

Nasz Przyjazny Dom w Sopocie z płytami i blatami od Forner

Zapraszamy Was do wyjątkowego miejsca w skali naszego kraju – To Nasz Przyjazny Dom w Sopocie. Co w nim takiego wyjątkowego i szczególnego? Wcale nie chodzi o to, że są w nim płyty meblowe i blaty od Forner. Przeczytajcie historię tego pięknego miejsca, które Forner mógł wspomóc swoimi produktami meblarskimi. A historia jest absolutnie cudowna!

Zobacz

Jak zwykle sztos! Forner na Warsaw Home 2021 – podsumowanie

„Jestem w raju!”, „same piękności”, „inspirujący Forner”, czy tytułowe: „jak zwykle sztos!” – to tylko niektóre z cytatów, jakie można było znaleźć w relacjach w mediach społecznościowych, które zamieszczali odwiedzający targi Warsaw Home 2021 po wizycie na ekspozycji Forner. Było pięknie! Przeczytajcie nasze podsumowanie.

Zobacz
powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót