Aktualności

Bądź na bieżąco z nowymi wydarzeniami i nowościami proponowanymi przez naszą firmę.

Płyty Forner wśród trendów na targach Index w Dubaju

Najwyższe budynki, najdroższe samochody, luksus, przepych i bogactwo – tak postrzegany jest Dubaj i Zjednoczone Emiraty Arabskie. Ale to również miejsca, gdzie architekci, projektanci wnętrz i producenci mebli poszukują najlepszych możliwych materiałów do tworzenia wnętrz, które odpowiadają wysokim wymaganiom klientów. Dlatego też Forner ze swoją ofertą płyt meblowych wziął udział w targach Index w Dubaju. Przeczytajcie nasze podsumowanie.

Zobacz

Ekologiczne rozwiązania przy produkcji płyt meblowych 🌞

Panele fotowoltaiczne pokryły dach siedziby Forner – lubelskiego producenta płyt meblowych, a zrealizowana przez Forner inwestycja poprawia efektywność energetyczną spółki oraz zmniejsza emisję dwutlenku węgla do atmosfery.

Zobacz

Forner na Index Dubai

Targi Index Dubai, uznawane za największe spotkanie projektantów na Bliskim Wschodzie i Afryce Północnej, odbędą się w tym roku w dniach od 31 maja do 2 czerwca w Dubai World Trade Centre. Podczas wydarzenia swoją ofertę superpołyskowych i supermatowych płyt meblowych zaprezentuje Forner.

Zobacz

Najlepsze filmy 2020 r. w oskarowych kategoriach

⭐and the oscar goes to…⭐ Bez wielkiej pompy, czerwonych dywanów i statuetek ale za to z nieukrywaną dumą prezentujemy Wam najlepsze filmy Forner 2020 r. w oskarowych kategoriach;)

Zobacz

Prezes Forner: Jedyną stałą jest zmiana

Biorąc pod uwagę skalę zatrudnienia, nie jesteśmy gigantem. Jednak w segmencie, w którym się specjalizujemy, tj. jako producent i dostawca płyt połyskowych i matowych dla dużego, średniego i małego przemysłu meblarskiego – mogę nieskromnie powiedzieć – jesteśmy liderem – mówi Sebastian Bartkowiak, prezes Forner®.

Zobacz

Perfekcyjne połączenie produktów Cleaf

Dekoracyjne płyty meblowe, laminaty HPL oraz obrzeża ABS – to perfekcyjna kombinacja produktów włoskiej marki Cleaf, której oficjalnym dystrybutorem w Polsce jest Forner.

Zobacz

To nie był zły rok. Forner podsumowuje 2020 r.

Naznaczony pandemią, strachem i obawami. 2020 r. był bardzo dziwny, ale czy aż tak zły, jak go opisują? Jaki był dla branży meblarskiej i jaki był dla Forner? Przeczytajcie nasze podsumowanie, bo mimo wszystko w 2020 r. działo się dużo pozytywnych rzeczy i chcemy się nimi pochwalić.

Zobacz

Gazela Biznesu 2020 dla Forner

Dobrze zarządzane, uczciwe i cieszące się dobrą kondycją finansową – takie są firmy, które uzyskały tytuł Gazeli Biznesu. Ranking małych i średnich firm w Polsce organizowany przez „Puls Biznesu”, bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych i w jego 21. edycji wyróżniony został Forner.

Zobacz
powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót