Aktualności

Bądź na bieżąco z nowymi wydarzeniami i nowościami proponowanymi przez naszą firmę.

Perfekcyjne połączenie produktów Cleaf

Dekoracyjne płyty meblowe, laminaty HPL oraz obrzeża ABS – to perfekcyjna kombinacja produktów włoskiej marki Cleaf, której oficjalnym dystrybutorem w Polsce jest Forner.

Zobacz

To nie był zły rok. Forner podsumowuje 2020 r.

Naznaczony pandemią, strachem i obawami. 2020 r. był bardzo dziwny, ale czy aż tak zły, jak go opisują? Jaki był dla branży meblarskiej i jaki był dla Forner? Przeczytajcie nasze podsumowanie, bo mimo wszystko w 2020 r. działo się dużo pozytywnych rzeczy i chcemy się nimi pochwalić.

Zobacz

Gazela Biznesu 2020 dla Forner

Dobrze zarządzane, uczciwe i cieszące się dobrą kondycją finansową – takie są firmy, które uzyskały tytuł Gazeli Biznesu. Ranking małych i średnich firm w Polsce organizowany przez „Puls Biznesu”, bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych i w jego 21. edycji wyróżniony został Forner.

Zobacz

Przerwa świąteczno-noworoczna

Informujemy, że nasza firma będzie nieczynna od 28 grudnia 2020 r. do 8 stycznia 2021 r.

Zobacz

“Portrety” wnętrz – inspiracje od Cleaf

Dekoracyjne płyty meblowe z oferty Forner & Cleaf to doskonały materiał do zastosowania w produkcji mebli i elementów wyposażenia wnętrz – zarówno na płaszczyznach pionowych, jak i poziomych. Zobaczcie wizualizacje 10 przestrzeni zaaranżowanych z materiałów meblarskich włoskiego producenta.

Zobacz

Płyty meblowe z powierzchnią antybakteryjną

Prawidłowe czyszczenie powierzchni meblowych oraz ich dezynfekcja to najskuteczniejsze metody zapobiegające rozwojowi niebezpiecznych dla zdrowia bakterii. W walce pomóc mogą jednak antybakteryjne płyty meblowe, ponieważ właściwości materiału zapobiegają namnażaniu się zarazków.

Zobacz

Płyty meblowe – jak technologie zmieniają rynek?

Jak innowacje technologiczne wpływają na rynku płyt meblowych, a co za tym idzie na produkcję frontów meblowych? Czy rynek płyt meblowych i frontów meblowych czeka rewolucja?

Zobacz

Nieczynny magazyn przy Turystycznej 32

Informujemy, że w od 26 do 31 października nasz magazyn przy ul. Turystycznej 32 w Lublinie będzie nieczynny.

Zobacz
powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót