Aktualności

Bądź na bieżąco z nowymi wydarzeniami i nowościami proponowanymi przez naszą firmę.

Płyty Velvet i cienkie blaty kompaktowe w funkcjonalnej kuchni

rzytulna, pełna ciepła i zarazem spełniająca wszelkie warunki ergonomiczne – brzmi jak ideał? Taka jest kuchnia z materiałów meblarskich Forner – płyt meblowych Velvet ultramat i cienkich blatów kompaktowych. Zobacz zdjęcia i przeczytaj więcej o realizacji poznańskiej firmy Underwood, którą możemy nazwać małym cudeńkiem.

Zobacz

Idealna kuchnia z płyt meblowych Forner

Jaka jest idealna kuchnia? To miejsce dobrze zaprojektowane, które odpowiada gustom właścicieli. Idealna kuchnia to miejsce, które jest wykonane z nowoczesnych, trwałych i łatwych w utrzymaniu materiałów meblarskich. Takimi są płyty meblowe i blaty Forner.

Zobacz

Płyty Forner wśród trendów na targach Index w Dubaju

Najwyższe budynki, najdroższe samochody, luksus, przepych i bogactwo – tak postrzegany jest Dubaj i Zjednoczone Emiraty Arabskie. Ale to również miejsca, gdzie architekci, projektanci wnętrz i producenci mebli poszukują najlepszych możliwych materiałów do tworzenia wnętrz, które odpowiadają wysokim wymaganiom klientów. Dlatego też Forner ze swoją ofertą płyt meblowych wziął udział w targach Index w Dubaju. Przeczytajcie nasze podsumowanie.

Zobacz

Ekologiczne rozwiązania przy produkcji płyt meblowych 🌞

Panele fotowoltaiczne pokryły dach siedziby Forner – lubelskiego producenta płyt meblowych, a zrealizowana przez Forner inwestycja poprawia efektywność energetyczną spółki oraz zmniejsza emisję dwutlenku węgla do atmosfery.

Zobacz

Forner na Index Dubai

Targi Index Dubai, uznawane za największe spotkanie projektantów na Bliskim Wschodzie i Afryce Północnej, odbędą się w tym roku w dniach od 31 maja do 2 czerwca w Dubai World Trade Centre. Podczas wydarzenia swoją ofertę superpołyskowych i supermatowych płyt meblowych zaprezentuje Forner.

Zobacz

Najlepsze filmy 2020 r. w oskarowych kategoriach

⭐and the oscar goes to…⭐ Bez wielkiej pompy, czerwonych dywanów i statuetek ale za to z nieukrywaną dumą prezentujemy Wam najlepsze filmy Forner 2020 r. w oskarowych kategoriach;)

Zobacz

Prezes Forner: Jedyną stałą jest zmiana

Biorąc pod uwagę skalę zatrudnienia, nie jesteśmy gigantem. Jednak w segmencie, w którym się specjalizujemy, tj. jako producent i dostawca płyt połyskowych i matowych dla dużego, średniego i małego przemysłu meblarskiego – mogę nieskromnie powiedzieć – jesteśmy liderem – mówi Sebastian Bartkowiak, prezes Forner®.

Zobacz

Perfekcyjne połączenie produktów Cleaf

Dekoracyjne płyty meblowe, laminaty HPL oraz obrzeża ABS – to perfekcyjna kombinacja produktów włoskiej marki Cleaf, której oficjalnym dystrybutorem w Polsce jest Forner.

Zobacz
powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót