Aktualności

Bądź na bieżąco z nowymi wydarzeniami i nowościami proponowanymi przez naszą firmę.

Wystawa „Drobne przyjemności” z płytami meblowymi Forner w tle

Produkty przemysłowe, wzornictwo unikatowe, dzieła graficzne oraz formy rzeźbiarskie, które tworzą wspólnie przestrzeń zapraszającą do celebracji bycia, a nie tylko do odwiedzenia – to krótka charakterystyka wystawy „Drobne przyjemności” w ramach Łódź Design Festiwal 2023 przygotowanej przez artystów związanych z Uniwersytetem Artystycznym Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu. Partnerem wystawy jest Forner.

Zobacz

Forner na interzum 2023: Najlepsze targi w historii firmy

– Z perspektywy osoby odpowiedzialnej w Forner® za eksport, tegoroczny udział w interzum określiłbym mianem najlepszych targów w historii naszej firmy – mówi Maksym Bartkowiak, eksport manager w Forner. Prezentacją oryginalnej oferty – w tym dwóch nowych kolekcji płyt: Pearl i Velvet premium –  podczas targów interzum, Forner umocnił swoją pozycję i zwiększył rozpoznawalność marki, jako topowego producenta płyt meblowych o matowej i połyskowej powierzchni.

Zobacz

Forner na interzum 2023 – premiery nowych kolekcji płyt meblowych

Zachwycające, perliste refleksy i zmysłowy efekt glamour sprawiają, że płyty meblowe Forner z kolekcji Pearl zmieniają wnętrza w małe dzieła sztuki. Nowe dekory lubelskiego producenta płyt meblowych zostaną zaprezentowane premierowo podczas targów interzum 2023 w Kolonii. Swój debiut na targach komponentów dla meblarstwa będą miały również nowe kolory ultramatowych płyt Forner Velvet premium. Zapraszamy na stoisko Forner – hala 05.2 / stoisko G029.

Zobacz

Forner ponownie z Diamentem Forbesa

Forner, topowy producent i dystrybutor materiałów meblarskich, po raz kolejny znalazł się w gronie najdynamiczniej rozwijających się polskich firm, sklasyfikowanych w ramach rankingu Diamentów publikowanych co roku przez biznesowy magazyn Forbes.

Zobacz

Cleaf Yosemite – wszystko, co w naturze najpiękniejsze

Cleaf Yosemite to płyta meblowa, którą Forner wprowadził do oferty ponad dekadę temu. Z okazji jubileuszu włoski producent materiałów meblarskich zaprezentował wideo, celebrując nie tylko pierwszą synchroniczną strukturę w swym portfolio, ale także piękno natury. Przeczytajcie o płycie melaminowanej Yosemite o wzorze sosny szkockiej imitującej delikatnie spęczniałe drewno.

Zobacz

Krótszy dzień pracy 24. lutego 2023 r.

Ze względu na prace techniczne, firma Forner w piątek 24. lutego 2023 r. będzie czynna do godziny 12:00.

Zobacz

Sztuczna inteligencja o płytach meblowych

Cześć! Jestem Assistant, sztuczna inteligencja opracowana przez OpenAI. Mogę pomóc Ci z odpowiedziami na pytania i rozwiązywać problemy. Co mogę dla Ciebie zrobić? – tak wita nas chatbot, który w ostatnim czasie stał się bardzo popularnym tematem dyskusji. Forner zapytał sztuczną inteligencję o płyty meblowe. Zobaczcie, jaki jest tego efekt.

Zobacz

Z pogodą ducha spoglądamy w przyszłość – Forner podsumowuje 2022 r.

Nie mamy kryształowej kuli i w tym bardzo ciekawym okresie naszej historii jakiekolwiek przewidywania dotyczące nawet najbliższych miesięcy będą tylko wróżeniem z fusów. Dlatego skupimy się bardziej na tym, co było, niż na tym co będzie. Mijający rok był dla Forner udany i mamy się czym pochwalić. Przeczytajcie nasze podsumowanie 2022 r.

Zobacz
powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót