Sekretariat Dyrekcji Lasów Państwowych z płyt meblowych Forner

Płyty akrylowe Forner zostały wybrane ze względu na swą perfekcyjnie białą powłokę oraz wysoką wytrzymałość, a płyty meblowe Cleaf Pembroke, ponieważ to dekor maksymalnie zbliżony do naturalnego drewna dębu. Finalny efekt – drewno w połączeniu z bielą – to ponadczasowe zestawienie, które można zobaczyć w sekretariacie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie.

Nie kuchenne, a biurowe rewolucje przeszedł sekretariat Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie. Pomieszczenie zostało zaaranżowane na nowo niemal w całości. Zmieniona została wykładzina, kolory ścian, verticali  i oczywiście meble.

Materiały meblarskie wysokiej jakości

Oczekiwania, jakie postawił przed wykonawcą klient, były następujące: wnętrze miało być nowoczesne i eleganckie, funkcjonalne i ergonomiczne, komfortowe i dla pracowników i dla gości. Wybrana przez Lasy Państwowe kolorystyka to biele, szarości, zieleń i drewno. Do tego meble biurowe miały zostać wykonane z materiałów wysokiej jakości.

– Nasz zespół to doświadczeni stolarze, którzy dbają o każdy detal i jakość wykonanych mebli. Dlatego meble do sekretariatu zostały zaprojektowane zgodnie z oczekiwaniami. W centrum mamy duże biurko z głębokim blatem i szafy z odpowiednią ilością miejsca na przechowywanie dokumentów. Do tego zadbaliśmy o odpowiednie rozmieszczenie urządzeń biurowych oraz o miejsce dla gości ze stolikiem kawowym – mówi Karolina Kasprzak z firmy Stolarnia – projektowanie mebli, zajmującej się realizacją mebli na wymiar do wnętrz prywatnych i komercyjnych.

Płyty meblowe podkreślają klasę mebli

– Z uwagi na ograniczony budżet fornir był z góry skreślonym materiałem, dlatego zaproponowaliśmy Cleaf Pembroke z oferty włoskich płyt meblowych Forner. To dekor, który kolorystycznie doskonale wpasował się w  istniejącą stolarkę drzwiową. Natomiast struktura powierzchni płyty bardzo przypomina naturalne drewno.  Jest to niesztampowy wzór, który podkreślił klasę mebli – opowiada o realizacji zlecenia dla Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie Karolina Kasprzak. I dodaje: – Płyta meblowa doskonale naśladująca naturalne drewno w połączone z czystą bielą, to ponadczasowe zestawienie. Z oferty Forner wybraliśmy więc białą matową płytę akrylową z uwagi na perfekcyjnie białą powłokę oraz wysoką wytrzymałość, jaką cechuje się ten materiał.

Wisienką na torcie w odświeżeniu wyglądu sekretariatu Dyrekcji Lasów Państwowych jest umieszczenie w jego wnętrzu fragmentu lasu. – Mech na ścianie, czyli chrobotek, doskonale spina całość nie tylko ze względu na zastosowane materiały, ale także ze względu na profili firmy – podsumowuje Karolina Kasprzak.

Zobacz galerię zdjęć prezentujących odświeżone wnętrze sekretariatu Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie – Akryl mat i Cleaf – meble biurowe z płyt Forner

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót