Cleaf Azimut

Struktura płyty Azimut jest inspirowana żywą teksturą długowiecznego drzewa – Cedru, na którym czas pozostawił swój znak, niczym zmarszczki.  Długie słoje drewna poddane procesowi piaskowania powierzchni w połączeniu z głęboką strukturą są świadectwem minionych czasów przez co wnoszą do współczesnych wnętrz ciepło i kojącą atmosferę. Za sprawą pełnej synchronizacji słoju ze strukturą, mamy do czynienia z idealnym produktem do zastosowań dekoracyjnych

Cleaf Azimut

S025

Cleaf Azimut S025 to struktura synchroniczna. Oznacza to, że rysunek drewna pokrywa się naturalnymi żłobieniami na płycie. Niebieskie antyczne wybarwienie podkreśla unikatowość produktu.

FORMAT:
2800 x 2070 mm

GRUBOŚĆ:
18 mm (grubość rzeczywista 18,4 mm)

AWERS:
Struktura Cleaf Azimut (naniesiona na jedną stronę płyty meblowej)

REWERS:
Struktura Seta

Laminaty HPL:
dostępne na zapytanie.

Numer dekoruObrzeże wzdłużne
23/1mm 40/1mm
Obrzeże poprzeczne
23/1mm i 40/1mm
Płyta 18mmPłyta 8mm
Cleaf Azimut S025 XX

Cleaf Azimut

S026

Cleaf Azimut S026 to struktura synchroniczna. Oznacza to, że rysunek drewna pokrywa się naturalnymi żłobieniami na płycie. Naturalne, brązowe wybarwienie podkreśla unikatowość produktu.

FORMAT:
2800 x 2070 mm

GRUBOŚĆ:
18 mm (grubość rzeczywista 18,4 mm)

AWERS:
Struktura Azimut (naniesiona na jedną stronę płyty meblowej)

REWERS:
Struktura Seta

Laminaty HPL:
dostępne na zapytanie.

Numer dekoruObrzeże wzdłużne
23/1mm 40/1mm
Obrzeże poprzeczne
23/1mm i 40/1mm
Płyta 18mmPłyta 8mm
Cleaf Azimut S026XX


Kierunek obrzeża:


wzdłużnepoprzeczne

Cleaf Azimut – struktura inspirowana żywą teksturą długowiecznego drzewa – Cedru

Kolekcja włoskich płyt meblowych Forner & Cleaf, do której należy linia strukturalna Azimut, to kolekcja płyt melaminowanych kierowana do producentów tworzących nowoczesne meble, fronty, szafy przesuwane czy elementy dekoracyjne. Cechą charakterystyczną płyt o włoskim rodowodzie są bardzo głębokie i wyszukane struktury powierzchni, które dają zarówno wzrokowy, jak i fizyczny efekt. Tak wyrazistych struktur nikt w Polsce ani w krajach ościennych nie produkuje. Kolekcja Forner & Cleaf jest olbrzymim krokiem w stronę nowoczesnego designu. Powłoka warstwy dekoracyjnej płyt meblowych Cleaf jest twardsza i bardziej odporna na zarysowania od tradycyjnych płyt laminowanych. Dzięki temu oferowane przez Fornera płyty meblowe są też bardziej odporne na wilgoć i z powodzeniem mogą być stosowane w kuchni czy łazience. 

Zdjęcia oraz opisy produktów powstały w celu ich lepszego zobrazowania i powinny być traktowane jedynie jako poglądowe. Forner zastrzega sobie prawo do wprowadzania, w dowolnym czasie i bez powiadomienia, wszelkich koniecznych modyfikacji do celów handlowych lub produkcyjnych. Gotowy produkt może mieć różne odcienie od przedstawionego na stronie zdjęcia.

powrót
powrót