Cleaf Azimut

Struktura płyty Cleaf Azimut jest inspirowana żywą teksturą długowiecznego drzewa – Cedru, na którym czas pozostawił swój znak, niczym zmarszczki.  Długie słoje drewna poddane procesowi piaskowania powierzchni w połączeniu z głęboką strukturą są świadectwem minionych czasów przez co wnoszą do współczesnych wnętrz ciepło i kojącą atmosferę. Za sprawą pełnej synchronizacji słoju ze strukturą, mamy do czynienia z idealnym produktem do zastosowań dekoracyjnych

Cleaf Azimut

S025

Cleaf Azimut S025 Blue Antico to piękny drewniany dekor o strukturze synchronicznej. Oznacza to, że rysunek drewna pokrywa się naturalnymi żłobieniami na płycie. Niebieskie antyczne wybarwienie podkreśla unikatowość produktu.

FORMAT:
2800 x 2070 mm

GRUBOŚĆ:
18 mm (grubość rzeczywista 18,4 mm)

AWERS:
Struktura Cleaf Azimut S025 Blue Antico (naniesiona na jedną stronę płyty meblowej)

REWERS:
Struktura Seta

Laminaty HPL:
dostępne na zapytanie.


Cleaf Azimut – struktura inspirowana żywą teksturą długowiecznego drzewa – CedruKolekcja włoskich płyt meblowych Forner & Cleaf, do której należy linia strukturalna Cleaf Azimut, to kolekcja płyt melaminowanych kierowana do producentów tworzących nowoczesne meble, fronty, szafy przesuwane czy elementy dekoracyjne. Cechą charakterystyczną płyt o włoskim rodowodzie są bardzo głębokie i wyszukane struktury powierzchni, które dają zarówno wzrokowy, jak i fizyczny efekt. Tak wyrazistych struktur nikt w Polsce ani w krajach ościennych nie produkuje. Kolekcja Forner & Cleaf jest olbrzymim krokiem w stronę nowoczesnego designu. Powłoka warstwy dekoracyjnej płyt meblowych Cleaf jest twardsza i bardziej odporna na zarysowania od tradycyjnych płyt laminowanych. Dzięki temu oferowane przez Fornera płyty meblowe są też bardziej odporne na wilgoć i z powodzeniem mogą być stosowane w kuchni czy łazience. 

Zdjęcia oraz opisy produktów powstały w celu ich lepszego zobrazowania i powinny być traktowane jedynie jako poglądowe. Forner zastrzega sobie prawo do wprowadzania, w dowolnym czasie i bez powiadomienia, wszelkich koniecznych modyfikacji do celów handlowych lub produkcyjnych. Gotowy produkt może mieć różne odcienie od przedstawionego na stronie zdjęcia.


Kierunek obrzeża:


wzdłużnepoprzeczne

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót