Cleaf Idea

Projektując tę wyjątkową płytę meblową projektanci Cleafa czerpali inspirację ze świata materiałów stalowych. W efekcie zaawansowanych prac wzorniczych uzyskano strukturę Cleaf Idea, która do złudzenia przypomina aluminium szczotkowane pod kątem 45 stopni. To kolejna struktura na płycie meblowej Cleafa nawiązująca do nieco industrialnych trendów, które co raz śmielej wkraczają również do świata projektów meblarskich.

Dekory w szarej ramce są dekorami na zamówienie (czas realizacji: około 2-3 tygodni).

Cleaf Idea

FB82 Tellurio

Cleaf Idea FB82 Tellurio to efekt metalicznego połysku, nawiązujący do industrialnych klimatów. Płyta meblowa z włoskiej kolekcji Forner to w zasadzie gotowy materiał dekoracyjny do zastosowania w najbardziej designerskich wnętrzach.

FORMAT:
2800 x 2070 mm

GRUBOŚĆ:
18 mm

AWERS:
Struktura Cleaf Idea FB82 Tellurio

REWERS:
Struktura Idea FB82 Tellurio

Laminaty HPL:
dostępne na zapytanie.


Cleaf Idea

FB86 Curio

Dekoracyjny motyw szczotkowanego, połyskującego aluminium odwzorowany na płycie meblowej Cleaf Idea FB86 Curio to gwarantowany efekt WOW we wnętrzu.

FORMAT:
2800 x 2070 mm

GRUBOŚĆ:
18 mm
8mm

AWERS:
Struktura Cleaf Idea FB86 Curio

REWERS:
Struktura Idea FB86 Curio

Laminaty HPL:
dostępne na zapytanie.


Cleaf Idea

FB80

Struktura Cleaf Idea FB80 Reno na płycie meblowej nada pomieszczeniu nowoczesny wygląd, podkreślając zarazem jego industrialny charakter. Gotowy materiał dekoracyjny dla najbardziej wymagających.

FORMAT:
2800 x 2070 mm

GRUBOŚĆ:
18 mm
8mm

AWERS:
Struktura Cleaf Idea FB80 Renio

REWERS:
Struktura Idea FB80 Renio

Laminaty HPL:
dostępne na zapytanie.


Cleaf Idea

FB81 Iridio

Struktura Cleaf Idea FB81 Iridio na płycie meblowej to kolejny metaliczny dekor w kolekcji włoskich płyt meblowych od Forner. Wzór szczotkowanego aluminium na powierzchni płyty meblowej sprawdzi się w każdym nowoczesnym wnętrzu.

FORMAT:
2800 x 2070 mm

GRUBOŚĆ:
18 mm

AWERS:
Struktura Cleaf Idea FB81 Iridio

REWERS:
Struktura Idea FB81 Iridio

Laminaty HPL:
dostępne na zapytanie.


Cleaf Idea – kolekcja włoskich płyt meblowych Forner

przyjrzyj się bliżej strukturom Cleaf Idea: FB82 tellurio; FB80 reno; FB86 curio


Płyta meblowa Cleaf Idea: Idea FB82 tellurio; Idea FB80 reno czy Idea FB86 curio może zostać wykorzystana w bardzo kreatywny sposób. To płyta na fronty, korpusy mebli czy element dekoracyjny. Ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia projektanta.

Cleaf Idea – przykładowe zastosowanie – korpusy ekskluzywnych mebli

Zobacz zdjęcia z realizacji przy wykorzystaniu płyty meblowej Cleaf Idea. Kliknij w zdjęcie, aby przejść do galerii.Struktura metalowa Cleaf Idea wchodzi w skład kolekcji włoskich płyt Forner – oficjalny dystrybutor Cleaf w Polsce oraz w skład kolekcji Cleaf presented by Egger.

Każdy z kolorów – Cleaf Idea FB82 Tellurio, Cleaf Idea FB80 Reno, Cleaf Idea FB86 jest dostępny od ręki w Forner. Natychmiastowa realizacja pozwala niezwłocznie wdrażać kretywne pomysły w życie. Płyty meblowe Idea utrzymujemy na stanie magazynowym Forner w Lublinie, dzięki czemu Cleaf Idea kupisz od jednej sztuki bezpośrednio u nas. Forner, jako generalny dystrybutor Cleaf Polska, utrzymuje na stanie magazynowym w Polsce blisko 100 dekorów, gwarantując szybką dostawę. Jaka jest cena płyty Idea w grubości 18mm? Sprawdź w cenniku. Płyty w grubości 8mm oraz laminaty HPL Idea są dostępne na zapytanie. Skontaktuj się z nami.

Cleaf Idea inspirowana światem metali jest strukturą imitującą szczotkowane aluminium z grawerowaniem pod kątem 45 stopni. W połączeniu z np. ultramatowymi frontami Velvet pozwala na tworzenie wielu kombinacji stylistycznych dla różnych kontekstów.

Oprócz wysokich walorów estetycznych i dekoracyjnych, płyta meblowa Cleaf w strukturze Idea, podobnie jak inne z oferowanej przez Forner kolekcji włoskich płyt meblowych Cleaf, maja także praktyczne zalety – powłoka warstwy dekoracyjnej jest twardsza – a przez to lepsza od „zwykłych” płyt melaminowanych. Znaczna grubość warstwy dekoracyjnej pozwala nie tylko na uformowanie głębszych niż standardowe i naturalnie wyglądających struktur powierzchni. Jest także barierą dla ewentualnej wilgoci kuchennej i łazienkowej oraz bardziej odpornym materiałem na zarysowania.


Zdjęcia oraz opisy produktów powstały w celu ich lepszego zobrazowania i powinny być traktowane jedynie jako poglądowe. Forner zastrzega sobie prawo do wprowadzania, w dowolnym czasie i bez powiadomienia, wszelkich koniecznych modyfikacji do celów handlowych lub produkcyjnych. Gotowy produkt może mieć różne odcienie od przedstawionego na stronie zdjęcia.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót