Cleaf Matrix

Płyta Cleaf Matrix to zaawansowany technicznie produkt. Powstał w wyniku długich prac badawczo-rozwojowych, których myślą przewodnią była chęć połączenia nowoczesnych rozwiązań technologicznych z dbałością o detale, jaką charakteryzuje się rzemieślniczy pietyzm. Matrix to owoc nowoczesnego designu – zachowuje idealną równowagę pomiędzy estetyką i funkcjonalnością, pomiędzy współcześnie stosowanymi materiałami, a naturą. Wyrafinowana i głęboka struktura powierzchni przebiega wzdłuż płyty kontrastując z jej dekorem, co zachwyca nawet bardzo wymagającego odbiorcę. Płyta Matrix doskonale wpisuje się w trendy współczesnego designu.

Cleaf Matrix

LK48 Noce Leuca

Kolejny drewnopodobny klasyk – orzech, czyli Cleaf Matrix LK48 Noce Leuca. Płyta meblowa z pionową strukturą drewna, która wygląda bardzo naturalnie. Delikatna szorstkość struktury zapewnia doskonałą funkcjonalność i harmonię z otoczeniem.

FORMAT:
2800 x 2070 mm

GRUBOŚĆ:
18 mm

AWERS I REWERS:
Struktura Cleaf Matrix LK48 Noce Leuca jest naniesiona na obie strony płyty meblowej.

Laminaty HPL:
dostępne na zapytanie.Kierunek obrzeża:


wzdłużne


poprzeczne

Cleaf Matrix – struktura z włoskiej kolekcji Forner & Cleaf

przyjrzyj się bliżej strukturze Cleaf Matrix
Producenci mebli, frontów czy elementów dekoracyjnych do eleganckich wnętrz, a przede wszystkim ci, którzy stawiają na produkcję nietuzinkowych mebli, przejawiają ogromne zainteresowanie płytami meblowymi wchodzącymi w skład kolekcji Forner & Cleaf – struktury Smart, Surf, Penelope czy Cleaf Matrix ugruntowały już swoją pozycję na rynku. A wszystko to ze względu na oryginalność produktów. Forner nie boi się wprowadzać nowatorskich rozwiązań. Klienci mają już dość monotonii. Struktura Matrix, to podobnie jak i pozostałe produkty firmowane logiem Forner, innowacyjne materiały, zachwycające odbiorców i wpisujące się, a niejednokrotnie wyprzedzające aktualne trendy.

Zdjęcia oraz opisy produktów powstały w celu ich lepszego zobrazowania i powinny być traktowane jedynie jako poglądowe. Forner zastrzega sobie prawo do wprowadzania, w dowolnym czasie i bez powiadomienia, wszelkich koniecznych modyfikacji do celów handlowych lub produkcyjnych. Gotowy produkt może mieć różne odcienie od przedstawionego na stronie zdjęcia.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót