Cleaf Millennium

Inspirowana miękkim drewnem szczotkowanej Czerwonej Sosny, płyta Cleaf Millennium ma niespotykaną na polskim rynku grubą strukturę pięknie załamującą światło. Nieprzewidywalny niczym płomienie układ słojów w połączeniu z nowatorską strukturą daje niesamowity efekt 3d, a z pozoru banalna biała czy czarna płyta meblowa zyskuje wiele odcieni. Kontrasty te powodują, że płyta Millennium wnosi nową jakość na rynek materiałów dekoracyjnych.

Dekory w szarej ramce są dekorami na zamówienie (czas realizacji: około 2-3 tygodni).

Cleaf Millennium

S083 Nagold

„Sklejkowy” kolor płyty Cleaf Milenium S083 Nagold powoduje, że zakochują się w tym dekorze niemal wszyscy projektanci i architekci. Poza zaskakującymi kontrastami pomiędzy połyskiem i matem, synchronicznością struktury i rysunku drewna, wyjątkowości produktowi nadaje fakt, że dekor jest obustronny. Efekt WOW dzięki wzorowi 3d jest gwarantowany.

FORMAT:
2800 x 2070 mm

GRUBOŚĆ:
18 mm
8mm

AWERS I REWERS:
Struktura Cleaf Milenium S083 Nagold jest naniesiona na dwie strony płyty meblowej.

Laminaty HPL:
dostępne na zapytanie.


Cleaf Millennium

U129 Nero

Mat i połysk, rysunek drewna czerwonej sosny, synchroniczna struktura – a to wszystko ubrane w idealnie skrojony płaszcz czerni. Włoska płyta meblowa Cleaf Millennium U129 Nero to doskonały element dekoracyjny, idealny element mebla. To perfekcja w każdym calu. Na obu stronach płyty.

FORMAT:
2800 x 2070 mm

GRUBOŚĆ:
18 mm

AWERS I REWERS:
Struktura Cleaf Millennium U129 Nero jest naniesiona na dwie strony płyty meblowej.

Laminaty HPL:
dostępne na zapytanie.


Cleaf Millennium

B073 Total White

Przenikliwa, pełna biel, współgrające ze sobą przestrzenie matu i połysku oraz wzór drewna czerwonej sosny w synchronicznej strukturze – oto włoska płyta meblowa Cleaf Millennium B073 Total White. Płyta meblowa Cleaf Milenium umożliwi kreację ekskluzywnych wnętrz dla najbardziej wymagających klientów.

FORMAT:
2800 x 2070 mm

GRUBOŚĆ:
18 mm

AWERS I REWERS:
Struktura Cleaf Millennium B073 Total White jest naniesiona na dwie strony płyty meblowej.

Laminaty HPL:
dostępne na zapytanie.


Cleaf Millennium

S087 Watson

Ciemnobrązowe wybarwienie płyty meblowej Cleaf Millennium S087 Watson zachwyci każdego miłośnika naturalnego drewna. Efekt WOW jest spotęgowany poprzez synchroniczność struktury oraz pięknie kontrastujące ze sobą przestrzenie matowe i połyskowe, które ścierają się, by finalnie uzyskać między sobą idealny balans. Tak idealnie zaprojektowanej płyty meblowej o niesamowitym wzorze drewna sosny czerwonej próżno szukać u innych producentów.

FORMAT:
2800 x 2070 mm

GRUBOŚĆ:
18 mm

AWERS I REWERS:
Struktura Cleaf Millennium S087 Watson jest naniesiona na dwie strony płyty meblowej.

Laminaty HPL:
dostępne na zapytanie.


Cleaf Millennium – nowa jakość na rynku materiałów meblarskich

przyjrzyj się bliżej strukturze płyty Cleaf Milenium: Millennium S083 Nagold, Millennium U128 Nero, Millennium B011 Bianco.


Cleaf Millennium Forner – kuchnia Deer Design

zabudowa kuchenna z płyty meblowej Cleaf Millennium U129 (kliknij w zdjęcie, aby przejść do galerii)Struktura Cleaf Millennium odtwarza niezwykle gładką i jednolitą kompozycję czerwonych sosen. Jej płomienny wygląd tworzy piękne efekty wizualne dzięki naprzemiennym matowym i błyszczącym fakturom.

Cleaf Millennium wchodzi w skład kolekcji włoskich płyt Forner oficjalny dystrybutor Cleaf w Polsce. Każdy z kolorów Cleaf Millennium: S083 Nagold, B011 Bianco, U129 Nero, S082 Murg jest dostępny od jednej sztuki i od ręki w Forner, co pozwala natychmiast wdrażać kretywne idee w życie. Płyty meblowe Millennium Forner utrzymuje na stanie magazynowym w Lublinie, a jako generalny dystrybutor Cleaf Polska, gwarantuje szybką dostawę.

Płytę 8mm, 18mm oraz laminat HPL dekorów: Cleaf Millennium B073 Total White oraz Cleaf Millennium S087 Watson z kolekcji Cleaf presented by Egger można zamówić bezpośrednio w Forner. Zapraszamy do kontaktu.

Płyty Cleaf proponowane przez Forner to krok w stronę nowoczesnego designu. W przypadku linii strukturalnej Millennium, inspiracją dla projektantów był wzór „szczotkowanego” drewna sosnowego. Płyta melaminowana Cleaf Millennium to doskonały produkt dla osób, które cenią połączenie stylu retro z nowoczesną estetyką. Jak przekonuje Forner, meble seryjne popadają w niełaskę, a indywidualne produkty są coraz bardziej doceniane. Nawet duże firmy, produkujące do tej pory masowo, decydują się na coraz krótsze serie mebli. To korzystne dla klientów, a Forner stawiając na unikalne produkty, wyróżnia się na tle konkurencji i cały czas się rozwija.

Zdjęcia oraz opisy produktów powstały w celu ich lepszego zobrazowania i powinny być traktowane jedynie jako poglądowe. Forner zastrzega sobie prawo do wprowadzania, w dowolnym czasie i bez powiadomienia, wszelkich koniecznych modyfikacji do celów handlowych lub produkcyjnych. Gotowy produkt może mieć różne odcienie od przedstawionego na stronie zdjęcia.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót