Cleaf Mosaico

Przenieśmy się na chwilę do słonecznej Italii. Butik, ekskluzywne zakupy, luksus bijący z każdej ze sklepowych witryn i niespieszny spacer z lodami po placu, w którego centrum stoi Katedra Narodzin św. Marii. Pierwszy z kobiecych atrybutów, jaki przychodzi do głowy, kiedy myślimy o wizycie w Mediolanie, to skórzana torebka z bardzo charakterystycznym plecionym wzorem. Projektanci włoskiej fabryki płyt meblowych Cleaf z powodzeniem na nowo odkrywają dla świata materiałów meblarskich klasyczne trendy i wzory znane ze świata mody. To właśnie ów wzór – sznur kwadratów – tak charakterystyczny dla klasycznych skórzanych torebek stał się inspiracją do stworzenia struktury powierzchni widocznej na płycie meblowej Cleaf Mosaico.

Cleaf Mosaico

FB45

Płyta meblowa w strukturze Cleaf Mosaico FB45 Clear podkreśli indywidualny styl i prestiż. Jak dobra torebka sprawdzi się zarówno w codziennych stylizacjach, czyli np. biurowych wnętrzach, jak i w wnętrzach kojarzonych z wytworną biznesową kolacją. 

FORMAT:
2800 x 2070 mm

GRUBOŚĆ:
18 mm (grubość rzeczywista 18,6 mm)

AWERS:
Struktura Cleaf Mosaico FB45 Clear (naniesiona na jedną stronę płyty meblowej)

REWERS:
Struktura Seta

Laminaty HPL:
dostępne na zapytanie.

Numer dekoruObrzeże 23/1mmObrzeże 40/1mmPłyta 18mmPłyta 8mm
FB45 Cleaf Mosaico XXXna zamówienie

Cleaf Mosaico – kwadratowe płytki na płycie meblowej

Przyjrzyj się dokładniej strukturze Cleaf Mosaico FB45 Clear.
Struktura Mosaico to kompozycja kwadratowych płytek, którym nieregularny wygląd nadają różne poziomy głebokości i szerokości. Płyta Cleaf Mosaico zdobyła nagrodę na targach Interzum 2019.

Cleaf Mosaico wchodzi w skład kolekcji włoskich płyt Forner oficjalny dystrybutor Cleaf w Polsce. Płyta Cleaf Mosaico FB45 Clear jest dostępna natychmiast w Forner, co pozwala od ręki wdrażać kretywne idee w życie. Płytę meblową Mosaico Forner utrzymuje na stanie magazynowym w Lublinie, a jako generalny dystrybutor Cleaf Polska, gwarantuje szybką dostawę.
Płytę 8mm, 18mm oraz laminat HPL dekoru: Cleaf Mosaico FB35 Metallizzato z kolekcji Cleaf presented by Egger można zamówić bezpośrednio w Forner. Zapraszamy do kontaktu.

Gdzie można zastosować melaminowane płyty meblowe Forner z kolekcji Cleaf?

  • fronty meblowe, w tym fronty kuchenne
  • meble łazienkowe; meble biurowe; elementy drzwi przesuwnych
  • salony i sypialnie
  • powierzchnie pionowe (jako okładziny ścienne)
  • elementy dekoracyjne

powrót
powrót