Cleaf Riga

Geometryczny wzór 3d płyty meblowej Cleaf Riga z kolekcji włoskich płyt dekoracyjnych Forner, to naprzemienne równoległe linie, które wnoszą do przestrzeni harmonię i równowagę. Trójwymiarowa naprzemienność równoległych pasów w połączeniu z klasycznymi porami drewna i reprodukcją drewnianych motywów powodują, że Cleaf Riga to doskonały materiał meblarski. Inspiracją dla stworzenia tej unikalnej struktury była architektura, gdzie zastosowanie równoległych linii prostych nadaje finalnej formie spokój, strzelistość i klasyczne piękno.

Cleaf Riga

LR28 Patrese

Płyta meblowa Cleaf Riga LR28 Patrese to stonowany, ciemny kolor, który za sprawą wzoru drewna oraz unikalnej struktury daje niesamowite odczucia obcowania z naturalnym drewnem.

FORMAT:
2800 x 2070 mm

GRUBOŚĆ:
18 mm (grubość rzeczywista 18,3 mm)

AWERS I REWERS:
Struktura Cleaf Riga LR28 Patrese jest naniesiona na jedną stronę płyty. Tył płyty meblowej pokrywa struktura Fiocco.

Laminaty HPL:
Laminat HPL dostępny na zapytanie.

Numer dekoruObrzeże 22/1mm i 40/1mm Płyta 18mmPłyta 10mm
LR28 Cleaf Riga

Cleaf Riga

LR41 Strips

Płyta meblowa Cleaf Riga LR41 Strips to elegancki, ciepły wzór drewna.

FORMAT:
2800 x 2070 mm

GRUBOŚĆ:
18 mm (grubość rzeczywista 18,3 mm)

AWERS I REWERS:
Struktura Cleaf Riga LR41 Strips jest naniesiona na jedną stronę płyty. Tył płyty meblowej pokrywa struktura Fiocco.

Laminaty HPL:
Laminat HPL dostępny na zapytanie.

Numer dekoru Obrzeże 22/1mm i 40/1mm Płyta 18mmPłyta 10mm
LR41 Cleaf Riga

Trójwymiarowa naprzemienność równoległych pasów w połączeniu z klasycznymi porami drewna i reprodukcją drewnianych motywów powodują, że Cleaf Riga to doskonały materiał meblarski do wykorzystania na fronty meblowe, elementy dekoracyjne, a także do stworzenia całego mebla. Płytę Cleaf Riga można zastosować w układzie pionowym i poziomym, bo za sprawą bardzo głębokiej struktury 3d, uzyskamy zupełnie różne efekty wizualne.

Identycznie jak pozostałe płyty z kolekcji Forner & Cleaf, tak i Riga wyróżnia się wysoką jakością, niespotykanym designem oraz małą powtarzalnością wzoru na powierzchni. Dzięki metodzie produkcji, płyty melaminowane Cleaf mają grubszą, a co za tym idzie trwalszą i bardziej odporną na ścieranie czy zarysowania warstwę dekoracyjną niż standardowe płyty meblowe.

Zdjęcia oraz opisy produktów powstały w celu ich lepszego zobrazowania i powinny być traktowane jedynie jako poglądowe. Forner zastrzega sobie prawo do wprowadzania, w dowolnym czasie i bez powiadomienia, wszelkich koniecznych modyfikacji do celów handlowych lub produkcyjnych. Gotowy produkt może mieć różne odcienie od przedstawionego na stronie zdjęcia.


Zobacz film promocyjny dotyczący tekstury Riga włoskiego producenta płyt meblarskich Cleaf.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót