Cleaf Talco

Cleaf Talco krystaliczny, jasny marmur na płycie meblowej

Zacznijmy od płyty Cleaf Talco. Struktura włoskiej płyty meblowej Cleaf Talco jest niezwykle miękka i jedwabista, a punktem wyjścia do jej opracowania był kamień mydlany (soapstone). Struktura Talco ma ultra matowe wykończenie, co odzwierciedla najnowsze trendy w projektowaniu dając finalnemu odbiorcy sugestywne wrażenie wizualne i dotykowe.

– Biorąc pod uwagę, że w kolekcji włoskich płyt meblowych Cleaf mamy wzory nie tylko o drewnianym, rustykalnym charakterze, ale także struktury metaliczne, które z powodzeniem wykorzystamy jako korpusy mebli, fronty czy na powierzchnie pionowe w postaci okładzin ściennych, okazuje się, że propozycje kamiennych struktur wpisują się w spójną wizję, która przyświeca projektantom Cleafa – zapewnić architektom i projektantom możliwie duże spektrum wyboru palety wzorniczej przy zachowaniu zalet związanych z zastosowaniem płyty meblowej – wyjaśnia Sebastian Bartkowiak, prezes Fornera, który jest oficjalnym dystrybutorem Cleaf w Polsce.

Cleaf Talco

FB79

„Pokrycie” powierzchni płyty meblowej kamienną strukturą może wydawać się zbytnią ekstrawagancją i bardzo odważnym ruchem. Jednak spoglądając do wnętrz, w których zastosowano płyty meblowe Cleafa w strukturze Talco okazuje się, że jest to bardzo uniwersalny dekor. Odcień kolorystyczny Cleaf Talco FB79 z oferty Fornera przypomina krystaliczny, jasny marmur, dzięki czemu płyta meblowa Talco sprawdzi się doskonale we wszystkich przestrzeniach. Zarówno w nowoczesnych – w połączeniu ze szkłem, czy metalami, czy w pomieszczeniach o skandynawskim stylu – nieco ascetycznych jeśli chodzi o formę i kolory, ale również we wnętrzach, gdzie zastosowane zostaną wzory imitujące naturalne, ciepłe drewno.

FORMAT:
2800 x 2070 mm

GRUBOŚĆ:
18 mm (grubość rzeczywista 18,1mm)

AWERS:
Struktura Talco (naniesiona na jedną stronę płyty meblowej)

REWERS:
Struktura Seta

Laminaty HPL:
dostępne na zapytanie.

Numer dekoru
Struktura przód / tył
Obrzeże 22/1mmObrzeże 40/1mmPłyta 18mmPłyta 8mm
FB79 Cleaf Talco
Talco / Seta
XXX

Gdzie można zastosować melaminowane płyty meblowe Forner z kolekcji Cleaf?

  • fronty meblowe, w tym fronty kuchenne
  • meble łazienkowe; meble biurowe; elementy drzwi przesuwnych
  • salony i sypialnie
  • powierzchnie pionowe (jako okładziny ścienne)
  • elementy dekoracyjne
powrót
powrót