akrylowe płyty meblowe Superpołysk Standard Forner®

Niemal idealne lustrzane odbicie na powierzchni płyty to cecha charakteryzująca akrylowe płyty meblowe produkcji Forner®. Największy polski producent superpołysków gwarantuje wysoką jakość w bardzo konkurencyjnych cenach.

Zdjęcia oraz opisy produktów powstały w celu ich lepszego zobrazowania i powinny być traktowane jedynie jako poglądowe. Forner zastrzega sobie prawo do wprowadzania, w dowolnym czasie i bez powiadomienia, wszelkich koniecznych modyfikacji do celów handlowych lub produkcyjnych. Gotowy produkt może mieć różne odcienie od przedstawionego na stronie zdjęcia.

orientacyjne dopasowania kolorystyczne akrylowych płyt meblowych Forner® – wysoki połysk standard – do palety NCS, RAL, PANTONE i oferty EGGER.

FORNERLUX

Płyty i fronty z linii FORNERLUX są produkowane przez naszą firmę na bazie MDF o grubości 18mm. Front płyty oklejony został foliami akrylowymi włoskiej firmy Gruppo Mauro Saviola. Tył płyty wykonany jest z białej folii PVC – przeciwprężnej i wodoodpornej. Do prasowania płyt używamy tylko wodoodpornego kleju PUR. Format płyt : 2800 x 1300 x 19,2mm. Do płyt posiadamy obrzeża idealnie dopasowane w wymiarze 22/0,8mm. Na zamówienie wykonujemy fronty w pełnej kolorystyce. Do oklejanie obrzeży używany wyłącznie wodoodpornego kleju PUR.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót