Cleaf Sherwood – struktura z kolekcji Forner 59’ by Cleaf

Płyta 3D w strukturze Sherwood, to imitacja drewna dębu tak doskonała, że nie do odróżnienia dla laika. Włoscy specjaliści z fabryki Cleaf biorąc w swoim laboratorium badawczym za punkt odniesienia dąb wraz z jego silną "osobowością", uzyskali strukturę, której stylistyka pozwala naturze przemówić we wnętrzach zdecydowanym i jednoznacznym językiem. Dzięki swej dominującej fakturze i kolorystyce Sherwood znajdzie swoje miejsce zarówno w klasycznych jak i współczesnych wnętrzach. 

Cleaf Sherwood B073
Cleaf Sherwood S070
Cleaf Sherwood S071
Cleaf Sherwood S072
Cleaf Sherwood U129
Cleaf Sherwood S095
Cleaf Sherwood S076

STAN MAGAZYNOWY DLA LINII CLEAF SHERWOOD  (struktura synchroniczna)

Format płyt: 2800 x 2070 x 18mm (grubość rzeczywista 18,6mm).
Linia Sherwood jest  synchroniczna, co oznacza, że rysunek drewna pokrywa się idealnie z głębokimi i naturalnymi żłobieniami na płycie.
Struktura Sherwood jest naniesiona na jedną stronę płyty. Rewers płyty jest pokryty strukturą Maloja imitującą również naturalne drewno.

Laminat HPL dostępny na zapytanie.

Numer dekoru
Struktura przód / tył

Obrzeże wzdłużne 22/1mm 40/1mm

Obrzeże poprzeczne
22/1mm i 40/1mm

Płyta 18mm

Płyta 8mm

B073 Cleaf
Sherwood / Maloja
X   X  
S070 Cleaf
Sherwood / Maloja
X   X  
S071 Cleaf
Sherwood / Maloja
X   X  
S072 Cleaf
Sherwood / Maloja
X   X  
S095 Cleaf
Sherwood / Maloja
X   X  
U129 Cleaf
Sherwood / Maloja
X   X  
S076 Cleaf
Sherwood / Maloja
X   X  
kierunek obrzeża:
wzdłużne poprzeczne

 

Za sprawą struktury Sherwood wchodzącej w skład kolekcji Cleaf producenci otrzymują wyjątkowe narzędzie do tworzenia mebli o interesującym wzornictwie, opartym na najnowszych światowych trendach. Cechy charakterystyczne płyty 3D Cleaf Sherwood to bardzo głębokie i wyszukane struktury powierzchni. Płyta to nowoczesny produkt z termicznie formowaną strukturą powierzchni, dzięki czemu są one lepsze od płyt „zwykłych” płyt laminowanych, ponieważ mają znacznie grubszą i twardszą powłokę warstwy dekoracyjnej.

Zdjęcia oraz opisy produktów powstały w celu ich lepszego zobrazowania i powinny być traktowane jedynie jako poglądowe. Forner zastrzega sobie prawo do wprowadzania, w dowolnym czasie i bez powiadomienia, wszelkich koniecznych modyfikacji do celów handlowych lub produkcyjnych. Gotowy produkt może mieć różne odcienie od przedstawionego na stronie zdjęcia.