Kuchnia z płyty meblowe Cleaf Sherwood

Od czego rozpocząć projektowanie mebli kuchennych? Wykonanie modnej aranżacji kuchni, specjaliści powinni oprzeć na nowoczesnych materiałach meblarskich – Płytach Meblowych Forner. Tak stało się w przypadku firmy Vigo Kuchnie, która do zaprojektowania zabudowy kuchennej wybiera zawsze najbardziej optymalne rozwiązania. Płyty Forner, to nowoczesne materiały wysokiej jakości, które są trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości.

Ale przejdźmy do tego, co najważniejsze, czyli aranżacji. Czarna kuchnia bywa uważana za zbyt odważną. Pojawiają się opinie, że czarne fronty kuchenne to zbytnia ekstrawagancja, że kolor czarny w kuchni po prostu przytłacza. Prawda jest jednak taka, że klasyczne kuchnie w białym połysku to nie jedyne rozwiązanie;) Prawda jest też taka, że o gustach się nie dyskutuje, ale zobaczcie tylko tę kuchnię z czarnymi, drewnianymi frontami. Wygląda wręcz obłędnie!

Czarna kuchnia z drewnianymi frontami Sherwood

materiał meblarski (płyty meblowe Forner): Cleaf Sherwood U129 Nero 
realizacja: Kuchnie Vigo
zdjęcia: Włodzimierz Włoch / Forner

Płyta Cleaf Sherwood U129 Nero to dębowy dekor, który nada charakteru każdemu wnętrzu. Dominująca na pierwszy rzut oka czerń płyty intryguje i może przypominać spalone drewno, choć tak naprawdę, to co urzeka i przyciąga wzrok, to efekt struktury 3d. Warto rzucić okiem chociażby na aranżację salonu z wykorzystaniem płyty Cleaf Sherwood: Meble do salonu z płyty Cleaf Sherwood.

Płyty meblowe Forner to nie tylko dekory włoskiego producenta Cleaf. To także bardzo szeroka oferta dekorów płyt akrylowych w wersji na wysoki połysk oraz meblowych płyt akrylowych na głęboki mat. Forner produkuje również płyty meblowe o ultramatowym wykończeniu – Velvet. Oferta płyt meblowych Forner daje bardzo bogaty wachlarz możliwości projektowych i pozwala na tworzenie wnętrz o unikalnym charakterze.

Inspiracje do stworzenia wymarzonej przestrzeni znajdziesz w galerii zdjęć realizacji z materiałów meblarskich Forner.

Chcesz pracować na najlepszych płytach meblowych? Wybierz płyty Forner. Chcesz zamówić unikalne materiały marketingowe? Praca na wzornikach Forner to czysta przyjemność obcowania z doskonałą formą. A może po prostu chcesz dowiedzieć się więcej na temat materiałów meblarskich Forner? Skontaktuj się z naszym biurem lub menedżerami sprzedaży Forner. Nasi przedstawiciele – specjaliści w branży płyt meblowych – doradzą Ci w wyborze płyty meblowej idealnej do Twoich potrzeb. Oferujemy produkty najwyższej klasy i jakości. Materiały meblarskie Forner to szeroki wybór asortymentu, nie tylko do zaaranżowania modnej kuchni.

Jesteś projektantem, architektem? Wiemy, że to w Waszych projektach zaczyna się życie naszych płyt meblowych. Chcemy współpracować z najlepszymi, dlatego odwiedź podstronę poświęconą współpracy z osobami odpowiedzialnymi za kreację przestrzeni – Strefa Projektanta Forner.

I na koniec mamy jeszcze jedno, retoryczne pytanie: Szukasz płyty meblowej? Szukasz płyty Forner!;) 

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót