kuchnia w białym połysku

Kuchnia dla pracowników powinna być łatwa w utrzymaniu czystości, funkcjonalna i wykonana z materiałów najlepszej jakości, aby poszczególne meble kuchenne służyły jak najdłużej.

Niech nie będzie więc dla Was zaskoczeniem, że zdjęcia z tej galerii prezentują naszą pracowniczą kuchnię. Chcieliśmy, by kuchnia została wykonana z materiałów meblarskich, które charakteryzują atrybuty wymienione na wstępie. Niech nie będzie więc dla Was zaskoczeniem, że kuchnia została wykonana w całości przy użyciu płyt meblowych Forner;)

Forner produkuje płyty meblowe na wysoki połysk i głęboki mat; oferujemy włoskie płyty meblowe 3d firmy Cleaf, a także inne materiały meblarskie: cienkie blaty kompaktowe czy MDF barwiony w masie. Miało być prosto, schludnie i klasycznie. I taki efekt na pewno udało się osiągnąć. Prostota, ponadczasowość, elegancja. Pewne trendy w ogóle się nie starzeją.

Kuchnia z płyt meblowych Forner

materiał meblarski: biała akrylowa płyta meblowa w wysokim połysku; melaminowana płyta meblarska z włoskiej kolekcji Forner – Cleaf Engadina S060 Adula; cienki blat kompaktowy – HPL Compact
realizacja: Forner
zdjęcia: Włodzimierz Włoch / Forner

Forner pozwala wkroczyć w świat nowoczesnych i unikalnych materiałów dla rynku meblarskiego. Jesteśmy synonimem innowacyjności i niebanalnej oferty jeśli chodzi o materiały meblarskie – płyty meblowe

Zapoznaj się ofertą płyt meblowych produkowanych przez Markę Forner®:

Historia firmy Forner zaczęła się w 2007 r., kiedy zaoferowaliśmy na polskim rynku nowatorskie płyty meblowe włoskiej firmy CLEAF wyróżniające się niezwykle głębokimi strukturami powierzchni. Pięć lat później rozpoczęliśmy również produkcję płyt akrylowych w wysokim połysku. Obecnie jesteśmy liderem w sprzedaży płyt meblowych na wysoki połysk i płyt meblowych na głęboki mat. Nasze materiały meblarskie są dostępne na rynkach całego świata.

Nasze motto brzmi: “Jakość od rdzenia po powierzchnię”. Poznaj filozofię marki Forner.

Chcesz pracować na najlepszych płytach meblowych? Chcesz zamówić unikalne materiały marketingowe? A może po prostu chcesz dowiedzieć się więcej na temat materiałów meblarskich Forner? Skontaktuj się z naszym biurem lub menedżerami sprzedaży Forner.

Jesteś projektantem, architektem? Odwiedź podstronę poświęconą współpracy z osobami odpowiedzialnymi za kreację przestrzeni – Strefa Projektanta Forner.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót