Forner debiutuje na targach Interzum 2019

Forner zaprasza na swoje stoisko (hala: 10.2 / stoisko: E-081) podczas Międzynarodowych Targów Interzum 2019, które odbędą się od 21 do 24 maja w Kolonii. Po raz pierwszy podczas targów zagranicznych czołowy polski producent materiałów dla meblarstwa zaprezentuje swoją ofertę, na którą składają się akrylowe płyty meblowe na wysoki połysk i głęboki mat.

Rozmowy o nadchodzących trendach, negocjacje handlowe, prezentacje przełomowych projektów i innowacyjnych produktów dla branży meblarskiej – w Kolonii od 21 do 24 maja 2019 r. na blisko 190 000 mkw powierzchni wystawienniczej, spotyka się ponad 1700 wystawców z ponad 60 krajów.

Super połyski i maty – płyty wysokiej jakości od Forner

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia swoją ofertę przedstawi również Forner, czołowy polski producent materiałów dla meblarstwa. Na stoisku h: 10.2 / s: E-081 Forner zaprezentuje kolekcję płyt i frontów meblowych na wysoki połysk i głęboki mat charakteryzujących się podwyższoną odpornością na zarysowania. Bogata kolorystyka kolekcji zawiera m.in. cieszące się coraz większą popularnością kolory metaliczne, a także nowe, wprowadzone do oferty w tym roku, pastelowe barwy. Płyty i fronty akrylowe Forner to wysokiej jakości produkt, który powstaje na najnowocześniejszych w kraju maszynach, bez żadnych kompromisowych rozwiązań.

– Międzynarodowe Targi Dostawców Mebli i Wyposażenia Wnętrz Interzum 2019 to jedno z największych wydarzeń tego typu na świecie. Do tej pory Forner był obecny w Kolonii jedynie w charakterze gościa. Jednak systematyczny rozwój firmy i umocnienie się na pozycji czołowego producenta płyt akrylowych w Polsce, powoduje, że nadszedł czas, by zadebiutować na międzynarodowych targach i zaprezentować nasze produkty światowemu odbiorcy – mówi Sebastian Bartkowiak, prezes Forner sp. z o.o.

Premiera ultramotwej kolekcji Velvet

Targi Interzum to miejsce, które daje okazję zapoznania się z aktualnymi trendami i nowościami produktowymi. Właśnie dlatego Forner wybrał targi w Kolonii na miejsce premiery swojej kolekcji płyt i frontów Velvet.  Nigdy jeszcze powierzchnie płyt i frontów meblowych nie były tak ultramatowe oraz aksamitne – ciepłe i przyjemne w dotyku. Aby przekonać się o jakości fornerowego produktu, zapraszamy do odwiedzenia stoiska  h: 10.2 / s: E-081. Więcej informacji o kolekcji Velvet opublikujemy po zakończeniu targów Interzum.

– Forner jest ukierunkowany na wprowadzenie na rynek wszelkich nowości branży meblarskiej w znaczeniu wzorniczym jak i technologicznym. Wyznaczamy nowe trendy na rynku materiałów meblarskich. Takim też produktem są płyty i fronty meblowe wchodzące w skład kolekcji Velvet, która będzie miała swoją premierę na targach w Kolonii – informuje Sebastian Bartkowiak.

Forner to firma produkcyjno-handlowa, która pozwala wkroczyć w świat nowoczesnych i unikalnych materiałów dla rynku meblarskiego. Forner to synonim innowacyjności i niebanalnej oferty jeśli chodzi o materiały meblarskie – płyty meblowe.  Za sprawą naszych komponentów dajemy możliwości aranżacji wnętrz, które usatysfakcjonują najbardziej wymagających klientów.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót