Ultramatowe płyty i fronty uwodzące zmysły – Forner Velvet Collection

Kolejne granice w poszukiwaniu pięknych, głęboko matowych powierzchni zostały przekroczone. Forner prezentuje składającą się z 16 kolorów kolekcję płyt i frontów meblowych VELVET. Ich niezwykle ciepłe w dotyku, aksamitne wykończenie powierzchni rozbudzi i uwiedzie Twoje zmysły wzroku i dotyku.

Aksamit to synonim słowa luksus. Miękki i przyjemny w dotyku materiał doskonale sprawdza się nie tylko w świecie mody. Spotkać go można również we wnętrzach – jako zasłony czy na obciach kanap. Forner zdecydował się pójść o krok dalej i „przenieść” cechy owego materiału do świata meblarstwa. Tak powstała Forner Velvet Collection.

Luksusowy wygląd w 16 ultramatowych kolorach

Nigdy jeszcze powierzchnie płyt i frontów meblowych nie były tak ultramatowe oraz aksamitne – ciepłe i przyjemne w dotyku. A przy tym charakteryzujące się niezwykle pożądanymi własnościami w świecie mebli, czyli niezwykle wysoką odpornością na zarysowania oraz technologią anti-fingerprint, eliminującą powstawanie na powierzchni odcisków palców. Płyty i fronty wchodzące w skład kolekcji Velvet to produkt, którego luksusowy wygląd łączy się z cechami praktycznymi – bieżące użytkowanie jest znacznie łatwiejsze, a żywotność zdecydowanie dłuższa niż innych, dostępnych na rynku produktów.

Kolorystyka Velvet Collection to 16 szlachetnych, ultramatowych kolorów. Sprawdzą się one zarówno w popularnych industrialnych przestrzeniach, którym dodadzą ciepła i przytulności, jak i w skandynawskich czy klasycznych wnętrzach. Powierzchnie matowe są cenione, ponieważ dodają pomieszczeniom łagodności, lekkości i elegancji.

Najlepiej wykonany supermat na rynku

Dzięki niesztampowemu podejściu oraz ciągłemu poszukiwaniu niestandardowych rozwiązań, po raz kolejny Forner może zaoferować rynkowi meblarskiemu unikalny i topowy produkt. Za sprawą płyt i frontów meblowych Forner Velvet Collection producenci mebli oraz projektanci mogą kreować przestrzeń dla najbardziej wymagających klientów.

– Płyty meblowe oraz fronty z Velevet Collection produkujemy w oparciu o najlepsze dostępne komponenty oraz na maszynach nowej generacji, dzięki czemu jakoś produktu jest bardzo wysoka. Fronty meblowe z kolekcji Velvet charakteryzują się niemal niewidoczną spoiną łączącą powierzchnię płyty z obrzeżem. Klienci, który mieli okazję przedpremierowo testować nasz produkt, twierdzą, że to najlepiej wykonany supermat na rynku – mówi Sebastian Bartkowiak, prezes Forner sp. z o.o.

Obrzeża do kolekcji Velvet są wykonane są z tego samego, łatwo formowalnego materiału, którym pokrywana jest płyta. Krawędzie są więc idealnie dopasowane kolorystycznie, a dzięki temu, że grubość obrzeża wynosi 0,35 mm, łączenie jest niemal niewidoczne.

Zalety i kolorystyka kolekcji ultramatowych płyt i frontów meblowych VELVET

aby przejść do zakładki produktu kliknij w zdjęcie poniżej

Velvet – ultramatowe płyty i fronty meblowe z powierzchnią łatwą do naprawy

Płyty i fronty wchodzące w skład kolekcji Velvet od Forner to produkt, którego luksusowy wygląd łączy się z cechami praktycznymi – bieżące użytkowanie jest znacznie łatwiejsze, a żywotność zdecydowanie dłuższa niż innych, dostępnych na rynku produktów. Dzięki specjalnej technologii produkcji powstałe na powierzchni frontów mikrozarysowania można usunąć w bardzo łatwy sposób. Jak przywrócić powierzchnię frontów do stanu przed mikrozadrapaniem? Zobacz nasz filmik – wystarczy zastosować bawełnianą szmatkę oraz żelazko lub suszarkę do włosów. 

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót