Meble do salonu z płyty Cleaf Sherwood

Płyta meblowa Cleaf Sherwood z oferty Forner jest doskonałą imitacją drewna dębowego. Czarny dębowy dekor z pewnością nada charakteru każdemu wnętrzu, co widać na poniższym przykładzie. Meble do salonu wykonane zostały z włoskiej płyty meblowej Sherwood.

Na uwagę zwraca na pewno komplementarność produktów firmy Cleaf, której dystrybutorem w Polsce jest Forner, czyli fakt, że obrzeże do płyt meblowych Cleaf jest idealnie dopasowane zarówno jeśli chodzi o kolor, jak i o strukturę powierzchni, dzięki czemu gotowe elementy takie jak fronty jeszcze bardziej przypominają naturalny produkt.

Cleaf Sherwood zastosowana do produkcji mebli salonowych

materiał meblarski: płyta meblowa Cleaf Sherwood U129 Nero
realizacja dla prywatnego klienta
zdjęcia: Włodzimierz Włoch / Forner

Charakterna płyta meblowa Cleaf Sherwood od Forner to doskonały produkt do wykorzystania w aranżacji zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Przykładowe realizacje na bazie włoskiej płyty meblowej Cleaf Sherwood można znaleźć w naszej galerii inspiracji:

Postaw na jakość. Postaw na płyty Forner

Jeśli brakuje Ci inspiracji, aby stworzyć swoją wymarzoną przestrzeń i zastanawiasz się, jak urządzić kuchnię, to inspiracje i zdjęcia kuchni w różnych stylach – wszystkie wykonane z płyt Forner – znajdziesz w galerii zdjęć realizacji z materiałów meblarskich Forner.

Warto również zajrzeć na nasz blog, gdzie w pierwszym sezonie Forner TV poruszamy trzy niezwykle ważne kwestie, o które bardzo często pytacie:

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót