Jak wybrać dobrego projektanta wnętrz?

Planujesz budowę domu lub generalny remont mieszkania? Chcesz dobrze i funkcjonalnie zaaranżować przestrzeń? Jeśli robisz to po raz pierwszy, architekt wnętrz może okazać się niezbędny. Często jest bowiem tak, że najlepiej wydanymi pieniędzmi na budowie będą pieniądze przeznaczone na dobrego projektanta.

Z kamerą Forner TV gościmy w Pracowni Projektowania Wnętrz Małgorzaty Czapli w Puławach. W pierwszym odcinku przybliżymy Wam pracę architekta wnętrz, powiemy, co zyskamy zatrudniając dobrego projektanta wnętrz i odpowiemy na pytanie, jak przygotować się do pierwszego spotkania z architektem.

Z filmu dowiesz się m.in.

Czym zajmuje się projektant wnętrz?

Jak przygotować się na pierwsze spotkanie z architektem wnętrz?

Jak wybrać dobrego projektanta wnętrz?

Dobry i tani architekt wnętrz. Czy to możliwe?

Architekt wnętrz. Co zyskujemy zatrudniając profesjonalistę?

Czy zawsze warto zatrudnić projektanta wnętrz?

Jak wybrać dobrego architekta wnętrz?

– Zatrudnienie projektanta wnętrz było kiedyś traktowane jako usługa luksusowa. Teraz jest to usługa podstawowa – mówi Małgorzata Czapla. – Dobry projektant może stać się na budowie inwestorem zastępczym i będzie nie tylko odpowiedzialny za projekt przestrzeni, ale także za zamówienie wybranych elementów wyposażenia czy też nadzór nad tym, czy wszystko jest realizowane zgodnie z projektem. Spaja wszystko w całość, aby efekt końcowy był smaczny – dodaje.

Forner wyznacza nowe trendy na rynku materiałów meblarskich. Rozumiemy potrzeby odbiorców, a jako lider rynku czujemy odpowiedzialność za jakość produktów, którą oferujemy klientom. Za sprawą naszych nietuzinkowych komponentów – blatów, płyt meblowych oraz frontów, masz możliwość stworzenia wnętrz, które usatysfakcjonują najbardziej wymagających klientów. Wiemy jednak, że to… …w Waszych projektach zaczyna się życie naszych produktów. Dlatego dużą wagę przywiązujemy do wsparcia projektantów i architektów, którzy zdecydowali się z nami współpracować. Zajrzyj na podstronę Strefa Projektanta.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót