Kuchnia Ikea z frontami Velvet

Stwórz swoją kuchnię bez wychodzenia z domu – np. w oparciu o korpusy mebli z Ikea i fronty meblowe Velvet o ultramatowej powierzchni od Forner. A wszystko to w konfiguratorze ProjektuDeska®, poznańskiej firmy produkującej meble na indywidualne zamówienie.

Kuchnie na wymiar i indywidualne zamówienie stają się coraz bardziej popularne. Ważnym czynnikiem jest możliwość stworzenia wnętrza odpowiadającego wymaganiom klienta, stworzenie przestrzeni, która jest wyjątkowa i odpowiada potrzebom zamawiającego.

Jak zamówić meble kuchenne bez wychodzenia z domu?

Interesujące podejście do realizacji kuchni na wymiar zaprezentowała firma ProjektDeska®, która jest producentem mebli, ale oferuje także dopasowanie pod wymagania klienta tzw. mebli katalogowych, np. z Ikea.

Na targach Arena Design 2020 w Poznaniu firma zaprezentowała konfigurator mebli kuchennych, w którym daje możliwość stworzenia spersonalizowanej kuchni bez wychodzenia z domu, co w obecnej sytuacji okazuje się bardzo wygodne. W konfiguratorze można wybrać spośród dziesiątek produktów, które są dopasowane do systemów modułowych. Po stworzeniu przez klienta bazy z korpusów Ikea, można dopasować fronty meblowe z gotowej bazy wzorów niedostępnych w ofercie szwedzkiej sieci.

Meble kuchenne z frontami ultramatowymi Velvet

W ofercie firmy Projekt Deska znalazły się m.in. fronty meblowe Velvet. – Fronty kuchenne z płyt Velvet Collection firmy Forner cieszyły się ogromnym zainteresowaniem podczas Arena Design. Przepięknie dobrana kolorystyka, w aksamitnym matowym wykończeniu zachwycała architektów wnętrz, klientów indywidualnych jak i nas samych, właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie ich do naszej oferty – mówi Błażej Piątek z ProjektDeska.

– Fronty wykonane z tego materiału są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także praktyczne dzięki zastosowanej technologii anti-fingerprint oraz niezwykle wysokiej odporności na zarysowania. Warto skorzystać z frontów Velvet projektując swoją kuchnię w naszym konfiguratorze – poleca Błażej Piątek.

Płyty i fronty wchodzące w skład kolekcji Velvet to produkt, którego luksusowy wygląd łączy się z cechami praktycznymi. Zajrzyj na stronę produktu.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót