Kuchnia z włoskiej płyty meblowej Forner

Szukasz inspiracji dla czarnej kuchni marzeń? Zastanawiasz się, jak w Twoim mieszkaniu prezentowałaby się czarna kuchnia z drewnem? Jesteś w dobrym miejscu:) Czarna kuchnia to nie jest idea tylko dla odważnych. Zobacz zdjęcia z aranżacji kuchni z wykorzystaniem włoskiej płyty meblowej Forner w strukturze dębu – Sherwood. Ta nietuzinkowa kuchnia pokazuje, że czerń nie jest przynależna jedynie Nocnej Straży;)

CLEAF SHERWOOD – KUCHNIA Z WŁOSKIEJ PŁYTY MEBLOWEJ FORNER

Czarna kuchnia z drewnianymi frontami Sherwood

materiał meblarski: płyta meblowa Forner Cleaf Sherwood U129 Nero 
realizacja: 
zdjęcia: Włodzimierz Włoch / Forner

Płyta Cleaf Sherwood U129 Nero to piękne odwzorowanie drewna dębu. Rysunek drewna zbliżony do naturalnego nada charakteru każdemu wnętrzu. Dominująca na pierwszy rzut oka czerń płyty intryguje i może przypominać spalone drewno, choć tak naprawdę, to co urzeka i przyciąga wzrok, to efekt struktury 3d. Warto rzucić okiem chociażby na aranżację salonu z wykorzystaniem płyty Cleaf Sherwood: Meble do salonu z płyty Cleaf Sherwood.

Chcesz pracować na najlepszych płytach meblowych? Wybierz płyty Forner. Chcesz zamówić unikalne materiały marketingowe? Praca na wzornikach Forner to czysta przyjemność obcowania z doskonałą formą. A może po prostu chcesz dowiedzieć się więcej na temat materiałów meblarskich Forner? Skontaktuj się z naszym biurem lub menedżerami sprzedaży Forner. Nasi przedstawiciele – specjaliści w branży płyt meblowych – doradzą Ci w wyborze płyty meblowej idealnej do Twoich potrzeb. Oferujemy produkty najwyższej klasy i jakości. Materiały meblarskie Forner to szeroki wybór asortymentu, nie tylko do zaaranżowania modnej kuchni.

Jesteś projektantem, architektem? Wiemy, że to w Waszych projektach zaczyna się życie naszych płyt meblowych. Chcemy współpracować z najlepszymi, dlatego odwiedź podstronę poświęconą współpracy z osobami odpowiedzialnymi za kreację przestrzeni – Strefa Projektanta Forner.

Płyty meblowe Forner to nie tylko dekory włoskiego producenta Cleaf. To także bardzo szeroka oferta dekorów płyt akrylowych w wersji na wysoki połysk oraz meblowych płyt akrylowych na głęboki mat. Forner produkuje również płyty meblowe o ultramatowym wykończeniu – Velvet. Oferta płyt meblowych Forner daje bardzo bogaty wachlarz możliwości projektowych i pozwala na tworzenie wnętrz o unikalnym charakterze.

Inspiracje do stworzenia wymarzonej przestrzeni znajdziesz w galerii zdjęć realizacji z materiałów meblarskich Forner.

I na koniec mamy jeszcze jedno, retoryczne pytanie: Szukasz płyty meblowej? Szukasz płyty Forner!;) 

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót