Garderoba z włoskich płyt meblowych Cleaf

Kolekcja dekoracyjnych płyt meblowych Cleaf od Forner to synonim stylu Made in Italy. Płyty meblowe włoskiego producenta wyróżniają: wysoka jakość, unikalny design, zsynchronizowane, głębokie i oryginalne struktury powierzchni oraz mała powtarzalność wzoru na powierzchni całej płyty meblowej. Ponadto za sprawą metody produkcji, płyty melaminowane Cleaf mają grubszą, a co za tym idzie trwalszą i bardziej odporną na ścieranie czy zarysowania warstwę dekoracyjną niż standardowe płyty meblowe.

Zobaczcie przykład wykorzystania włoskich płyt meblowych, które posłużyły do stworzenia mebli garderobianych.

Szukasz inspiracji, aby stworzyć swoją wymarzoną przestrzeń? Zastanawiasz się, jakie materiały wybrać do stworzenia mebli kuchennych, mebli salonowych czy mebli do garderoby? Zajrzyj do galerii zdjęć realizacji z materiałów meblarskich Forner.

Dekoracyjne płyty meblowe Made in Italy

Jeśli chodzi o płyty meblowe, w tym dekoracyjne płyty melaminowane, to Styl Made in Italy, kojarzy się nierozłącznie z firmą Forner. A to za sprawą kolekcji włoskich melaminowanych płyt Cleaf. Kolekcja włoskich płyt meblowych Cleaf by Forner jest stale rozwijana, a na stanie magazynowym w Polsce, Forner utrzymuje blisko 100 dekorów, gwarantując szybką dostawę. Ponadto Forner, jako generalny dystrybutor Cleaf Polska, oferuje dostęp do stanu magazynowego włoskiego producenta. Kolekcja ta nazywa się Cleaf Espresso.

Dostęp – w wersji na zamówienie od 1 sztuki – do najwyższej jakości płyt meblowych Cleaf, których komplementarnym uzupełnieniem są laminaty HPL oraz obrzeża ABS umożliwia architektom i projektantom niemal nieograniczone możliwości projektowe w tworzeniu wnętrz odpowiadającym współczesnym trendom. Wszystkie dekory z Cleaf Espresso są dostępne od 1 sztuki, a dzięki współpracy Cleaf i Forner sprowadzenie wybranych elementów kolekcji Cleaf Espresso jest możliwe w ciągu zaledwie 2-3 tygodni.

Zajrzyj na naszego bloga, gdzie przeczytasz o rewolucji w świecie płyt meblowych. Zabierzemy Cię w podróż do świata płyt meblowych Made in Italy. Cleaf (R)evolution. Wizyta w showroomie Cleafa

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót