Kuchnia z płyty Cleaf Nadir

Perłowa piękność – tak można określić kuchnię, w której fronty meblowe wykonano z włoskiej płyty dekoracyjnej Forner Nadir, o bardzo charakterystycznym wzorze na powierzchni. Ta oryginalna kuchnia zachwyca prostotą formy i efektownym zastosowaniem niebanalnej płyty meblowej od Forner.

Kolekcja dekoracyjnych płyt meblowych Cleaf od Forner to synonim stylu Made in Italy. Płyty meblowe włoskiego producenta wyróżniają: wysoka jakość, unikalny design, zsynchronizowane, głębokie i oryginalne struktury powierzchni oraz mała powtarzalność wzoru na powierzchni całej płyty meblowej. Ponadto za sprawą metody produkcji, płyty melaminowane Cleaf mają grubszą, a co za tym idzie trwalszą i bardziej odporną na ścieranie czy zarysowania warstwę dekoracyjną niż standardowe płyty meblowe.

Projektanci włoskiego producenta płyt meblowych – firmy Cleaf – łącząc ze sobą w niespotykany dotąd sposób geometryczne kształty, uzyskali bezprecedensowy efekt w postaci struktury Nadir. Na powierzchni płyty długie rzędy drobnych, wypukłych kwadratów, krzyżują się z kolumnami tych samych figur geometrycznych. I choć z pozoru zarówno kwadraty, jak i koncepcja ich rozkładu wydają się banalnie, to jednak głębokość struktury oraz sposób, w jaki płyta mieni się w świetle, potrafi uwieść wszystkie zmysły odbiorcy. Próbując opisać słowami powstały dekor, można stwierdzić, że wytłoczony wzór imituje gruboziarniste płótno naturalne. Dekor Nadir jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych od brudnego, białego koloru, przez szarości, brązy po odcienie aqua niebieskie oraz granaty. Są też dostępne wzory imitujące drewno czy zaczerpnięty prosto ze świata mody wzór psiego zębu lub tzw. kurzej łapki. 

Perłowa kuchnia – dekoracyjne płyty meblowe Forner Nadir

materiał meblarski: płyta meblowa z włoskiej kolekcji Forner – Cleaf Nadir FA68 Madreperla
realizacja: 
zdjęcia: Włodzimierz Włoch / Forner

Włoska płyta meblowa Cleaf Nadir została wykorzystana przez firmę Ernest Rust do stworzenia nietuzinkowej garderoby. Zobacz zdjęcia z pięknej realizacji mebli garderobianych.

Po więcej zdjęciowych inspiracji zapraszamy do fornerowej galerii zdjęć z realizacji z wykorzystaniem materiałów meblarskich Forner.

Szukasz płyty meblowej? Szukasz płyty Forner!;) Jeśli poszukujesz materiałów meblarskich do aranżacji przestrzeni, w tym dekoracyjnych płyt meblowych – akrylowych i melaminowanych, czy blatów HPL Compact, to mamy coś dla Ciebie. Zapoznaj się z …

Oferta płyt meblowych produkowanych przez Forner

Oferta dekoracyjnych płyt meblowych oraz blatów, których Forner jest dystrybutorem

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót