Cleaf Nadir

Niespotykana dotąd kreatywność z jaką projektanci Cleafa połączyli ze sobą geometryczne kształty, dała niebywały efekt w postaci struktury Nadir. Na powierzchni płyty długie rzędy drobnych, wypukłych kwadratów, krzyżują się z kolumnami tych samych figur geometrycznych. Choć z pozoru zarówno kwadraty, jak i koncepcja ich rozkładu wydają się banalnie, to jednak głębokość struktury oraz sposób, w jaki płyta mieni się w świetle, potrafi uwieść wszystkie zmysły odbiorcy.

Dekory w szarej ramce są dekorami na zamówienie (czas realizacji: około 2-3 tygodni).

Cleaf Nadir

FB10 Hat

Materiałowy wzór Cleaf Nadir FB10 Hat to geometryczna kompozycja kwadratów rozmieszczonych w precyzyjny sposób na powierzchni płyty meblowej połączona z klasycznym rysunkiem tkaniny lnu. Idealne zastosowanie w meblach garderobianych.

FORMAT:
2800 x 2070 mm

GRUBOŚĆ:
18 mm (grubość rzeczywista 18,5 mm)

AWERS I REWERS:
Struktura Cleaf Nadir FB10 Hat jest naniesiona na obie strony płyty.

Laminaty HPL:
dostępne na zapytanie.

Numer dekoruObrzeże 23/1mm Obrzeże 40/1mm Płyta 18mmPłyta 8mm
Cleaf Nadir FB10

Cleaf Nadir

FB08 Executive

Ciemny kolor płyty meblowej Cleaf Nadir FB08 Executive podkreśla piękno i moc geometrycznej struktury. Dekor do zastosowania wszędzie tam, gdzie niezbędny jest element dekoracyjny o zdecydowanym charakterze.

FORMAT:
2800 x 2070 mm

GRUBOŚĆ:
18 mm (grubość rzeczywista 18,5 mm)

AWERS I REWERS:
Struktura Cleaf Nadir FB08 Executive jest naniesiona na obie strony płyty.

Laminaty HPL:
dostępne na zapytanie.

Numer dekoruObrzeże 23/1mm Obrzeże 40/1mm Płyta 18mmPłyta 8mm
Cleaf Nadir FB08

Cleaf Nadir – geometryczna precyzja struktury na powierzchni płyty meblowej

Cleaf Nadir – dekor wyróżniony podczas Interzum, targach produktów dla przemysłu meblarskiego.


Kuchnia z płyty Cleaf Nadir

Przykładowe zastosowanie płyty meblowej Cleaf Nadir z kolekcji Forner. Kliknij w zdjęcie, aby przejść do galerii.

garderoba z płyty Cleaf Nadir

Przykładowe zastosowanie płyty meblowej Cleaf Nadir z kolekcji Forner. Kliknij w zdjęcie, aby przejść do galerii.Producenci mebli czy szaf przesuwanych mogą przebierać w oferowanych przez Fornera nowoczesnych produktach. Kolekcja Cleaf to m.in. struktura Nadir, dekor wyróżniony podczas Interzum, targach produktów dla przemysłu meblarskiego.

Każdy z kolorów – Cleaf Nadir: FA68 Madreperla, FA97 Condotti, FA98 Condotti, FB05 Condotti, FB10 Hat, FB15 white fade, LN01 old king, UA99 Grigio, FB08 Executive, D026 Montale jest dostępny od jednej sztuki w Forner. Płyty Nadir są utrzymywane na stanie magazynowym Forner w Lublinie, co zapewnia szybką i sprawną dostawę na terenie całego kraju. Niezwłoczna realizacja zamówienia umożliwia niemal natychmiastowe wdrożenie kretywnych pomysłów w życie.

Zdjęcia oraz opisy produktów powstały w celu ich lepszego zobrazowania i powinny być traktowane jedynie jako poglądowe. Forner zastrzega sobie prawo do wprowadzania, w dowolnym czasie i bez powiadomienia, wszelkich koniecznych modyfikacji do celów handlowych lub produkcyjnych. Gotowy produkt może mieć różne odcienie od przedstawionego na stronie zdjęcia.

powrót
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
powrót